Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Revolut mennyire biztonságod?...

Revolut mennyire biztonságod? pl 1-2 millió forint tárolásához

Figyelt kérdés
jún. 30. 16:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
42%
87.93%
jún. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
36%
közepesen
jún. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
43%

az én telefonszámommal úgy regisztráltak Revolut fiókot, hogy egyszer csak kaptam egy SMS-t, hogy megköszönték a regisztrációt.


Nem én voltam, és ellenőrző SMS sem érkezett.


Ezzel a számmal SOHA nem indítottam regisztrációt, mégis most nem enged vele regelni, mert "már van vele regisztráció"


Na de méégis hogyan?


Szóval ennyire biztonságos...

jún. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
60%

@17:28


"Szóval ennyire biztonságos..."


Nekem emlékeim szerint eddig szó szerint bármilyen szolgáltatóval szerződtem, ahol kértek telefonszámot is, soha a büdös életbe nem kérték hogy bármilyen dokumentummal igazoljam hogy a telefonszám amit megadok az tényleg az enyém. Tőled kértek valaha bárhol ilyet? Ugye hogy nem.


Ez nem csak a revolutnál szokás hanem kb sehol.

Lehet valaki csak balfasz volt és hasonló száma volt a tiedhez és félre írta.

jún. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
57%

Sok pénzt nem tárolnék rajta,vannak fenntartásaim.

Egyszer zárolják be sem tudsz menni sehova.

jún. 30. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

"Egyszer zárolják be sem tudsz menni sehova."


A Revolut Bank UAB az európai batchük Litvániában van bejegyezve, a felettük álló felügyelő szerv a Litván Nemzeti Bank, hozzájuk tudsz fordulni ha valami olyan panaszod van, amit egymás között nem tudtok megoldani.

jún. 30. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
KB ugyan anyira mint bármelyik masik bank. Az ügyfélszogálatúk nem jó, és nincs is magyar ha jol tudom.
jún. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

#4 Küldenek egy ellenőrzőkódot SMS-ben, amivel visszaigazolod, hogy a telefonszám a tiéd.

Szinte mindenhol így működik.

jún. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
67%

@8


Ez vilàgos, de abban semmi nem aladàlyoz meg hogy egy olyan szàmot adj meg ami nem a tied.

jún. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
#9 Igen, de ilyenkor nem én kapom meg a kódot így nem tudom befejezni a regisztrációt. Viszont esetemben nem jött kód, és sikerült regisztrálni az én számommal.
jún. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!