Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ha visszahívást kértem az MBH...

Ha visszahívást kértem az MBH banktól, az létezik , hogy Vasárnap visszhívnak 06 20 947 7777 számon?

Figyelt kérdés
Mert visszahívtak pin kód ügyben kérték a kártya utolsó négy számjegyét illetve kérte hogy a kapcsolás után írjam be a 4 pint azt követően bontódik a hívás, így is lett. A kérdés , hogy ezt a telefonszámot ócsárolták páran. Mást is hívtak ezen a számon vissza?

jún. 30. 12:29
 1/10 A kérdező kommentje:
Úgyértve újonnan nyitott bankártya ügyben hívtam a telebankot mert kértem hogy a pin kódot szeretném beállítatni azt mondta hogy az ügyintéző hogy visszahívnak.
jún. 30. 12:31
 2/10 A kérdező kommentje:
És most hívtak vissza vasárnap ezen a számon.
jún. 30. 12:31
 3/10 anonim ***** válasza:
44%
biztos nem
jún. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Persze, hogy hívniuk kell, ha visszahívást kértél. 0-24-es az ügyfélszolgálat.

Azt nem értem miért kér valaki vh-t, ha utána úgysem hiszi el, hogy onnan hívják. Úgy értem jobb félni, mint megijedni, de ha úgysem állsz velük szóba, akkor legközelebb menj be fiókba és ne a hétvégén is dolgozó ügyintézőknek csinálj felesleges munkát...

jún. 30. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
jelezz, ha ma hívtak. Tuti nem fognak.
jún. 30. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

2/5: "És most hívtak vissza vasárnap ezen a számon."

Én ezt úgy értelmezem, hogy hívták...

jún. 30. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Mikor felhívtam a telebankot akkor azt mondta ,hogy nem ő az illetékes stb, és mondta hogy kezdeményezem-e a visszahívást,mondtam,hogy igen, és ez pénteken volt ma vas felhívtak , csak furcsálom, hogy vasárnap,lehet én vagyok a hülye és csak beképzelem, hogy csaló.
jún. 30. 17:17
 8/10 A kérdező kommentje:
Persze arról a számról amit kiírtam, máshol azt írják hogy csaló, máshol hogy a bank. Mindegy holnap bemegyek a bankfiókba.
jún. 30. 17:28
 9/10 anonim ***** válasza:
az jó lesz
jún. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

ki hívott?



"MBH bank. Ha visszahivást kérsz akkor erről hív vissza. És hiteles mert nem ő kéri hogy adj neki meg adatot hanem ő kérdez olyanokat először amit csaló nem tud kideríteni."

tegnap 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!