Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hogy tudnék felvenni hitelt?

Hogy tudnék felvenni hitelt?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 20 éves férfi vagyok, egyedülálló vagyok 18 éves korom óta. Szeretnék felvenni 1 millió ft hitelt, viszont van egy olyan problémám hogy 2 hónapja van bejelentett munkahelyem, havi 400-500 ezret keresek, viszont minimálbérrel vagyok bejelentve. Dolgozom már 2 éve, viszont csak most lettem bejelentve, és mivel tanyát szeretnék venni elég sürgősen szükségem van pénzre, csakhogy az a bökkenő hogy heti kifizetésben vagyok, annyit kapok amennyit dolgozok és készhez kapom a pénzemet (nem banki úton) így a hitel kalkulátorokat és guglit böngészve is azt láttam hogy csak így adnak hitelt. Szerintetek mit kéne tegyek? Még annyit hozzá fűznék hogy van egy tanya aminek 1/6 része az enyém. Köszönöm ha végig olvastad és esetleg hagysz egy kommentet ami a segítségemre lehet.
jún. 26. 16:44
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

Úgy hogy keresel egy normális munkahelyet, ahol normálisan bejelenteken.


Ha jól értem napi bejelentéssel dolgozol, minimálbérre bejelentve. (most az mind egy hogy mennyit kapsz zsebbe, az a hitelelbírálást nem érdekli)


Nem rosszból, de a bank szemszögéből a fent leírt helyzetben kb annyira vagy hitelképes mint egy munkanélküli.

jún. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha kapnal is hitelt, mibol fizetned?


A boritekos penz olyan, mint a kutya vacsoraja.


En mar tobb ilyesmi kerdesre is irtam valaszt, mindegyekre az felelte a kerdezo, hogy en mi kotekedek vele, pediglen o igenis jol keres!

jún. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Más lehetőséged nincs, mint kérsz egy munkáltatói igazolást a felettesedtől. Ezt az általad választott bankfiókba beviszed és kezdeményezed a folyamatot. Azért javaslom a három hónap munkaviszony meglétét megvárni. Annyi időtartam szinte mindenhol szükséges, elutasító indok lehet akár. Ha nem vagy negatív a Khr-ben, akkor max. hosszabb futamidőre adják a hitelt, ha sikeres a hitelbírálat.
jún. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

1-es: igen, a főnököm kicsit kicseszett velem, de az az igazság ha rimánkodva földhöz vágom akkor sem változik meg a helyzetem, egyébként állandó bejelentéssel vagyok bejelentve, februárban már be voltam jelentve napival, de ugye azt még az ügyfélkapun sem látom.

2-es: fizetni tudnám, azzal nincsen problémám, dolgos vagyok mint a hangyák, van olyan hónap amikor meg van az 550 ezer is, nyilván 13 óra meg a többi, de aki nem dolgozik, az nem is fog pénzt keresni, és nem gondolom hogy kötekedsz, nyilván nem látsz teljesen a helyzetembe mert ahhoz mellettem kéne lenned éjjel nappal, de maradjunk abban hogy megoldom akárhogyan is lesz

3-as: bérpapírral kérhető hitel? A 3 hónap munkaviszonyt természetesen mindenképpen meg kell várnom, dehogy én bárhol néztem csak a kártyára érkező pénzekről beszéltek az is biztos. Egyébként meg semmilyen tartozásom nincsen.

jún. 26. 22:48
 5/7 anonim ***** válasza:
A tanya (aminek az 1/6 része a tied) azért lett megemlítve, mert azt akarod megvenni a többiektől? Vagy mire kell az 1 millió?
tegnapelőtt 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
4-es: nem, azt azért említettem, mert az a tulajdonom és olvastam hogy akár azt is belehet vonni a hitelbe valamilyen formában, talán önerőként vagy nem is tudom, talán nem is lehet ilyet, de olvastam valamit róla és gondoltam megemlítem.
tegnap 00:04
 7/7 anonim ***** válasza:
Ezt valószínű összekevered a jelzálog hitellel, oda kérnek önerőt. A személyi kölcsön esetén csak a jövedelmi feltételek számítanak. A hitel igénylésének a feltétele a számla nyitás, enélkül nincs lehetőség a hitel igénylésére. A bank azért kéri, hogy érkeztessél jövedelmet is a számlára, mert neki ebből lesz biztosítéka hogy hozzá tud jutni a havi törlesztő részlethez biztosan. Nem lenne egyszerűbb a jövedelmed egyúttal utalással kérni és meg is lenne oldva a probléma?
tegnap 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!