Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » 10%-os önerő mellett lakáshite...

10%-os önerő mellett lakáshitel? Valakinek van konkrét tapasztalata erről?

Figyelt kérdés

Ugye év eleje óta, bizonyos feltételek mellett lehet felvenni hitelt 10% önerő mellett is.

A gyakorlatban mennyire rugalmasak a bankok? Valakinek sikerült innen az oldalról ilyen módon hitelt felvennie? Bármilyen tapasztalatot szívesen elolvasok



jún. 25. 22:06
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja igen, budapesti használt lakásról lenne szó
jún. 25. 22:10
 2/4 anonim ***** válasza:
Babavárót fel lehet használni önerőként, a maradék csok.
jún. 25. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az jó 😄 már csak egy 30 alatti nőt kellene találnom, akivel gyereket akarok 😅
jún. 26. 07:44
 4/4 anonim ***** válasza:

Pécsen próbáltam élni a lehetőséggel, de a bank (K&H) az előzetes hitelbírálaton a 10%-os önerőre nem engedélyezte a hitelt nekem. 20%-ra simán meg is adta.


Javaslom menj el a bankodba, nem kell konkrét lakast sem mondani hozzá, csak max h mekkora, melyik részén a városban és milyen max vételárban gondolkozol és ingyenesen lefuttatják az előzetes hitelbírálatot. Így tudni fogod miben gondolkozhatsz. Esetleg pénzügyi tanácsadót igénybe vehetsz, én ingatlaniroda egyik emberével voltam, egyedi kamatot kaptam a hitelre, így olcsóbban megúsztam.

jún. 26. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!