Elmagyarazna nekem valaki??

Figyelt kérdés

Tehat van a telefonom mbh bankos mobilbroker, latom a pezeim alakulasat...

Majusi honapban csak a kamatokra volt szuksefem a majusi honap kamata 200ezer ft volt.

Es a teljes aktualis portfoliom mutatott nekem a mobilbroker alkalmazasban 15 400 000 ftot.

Tehat a kamat az meg nem volt e fento osszeghez hozzaadva .

Nos mivel hogy csak a kamatokat kertem ki a 200ezer ft-ot, hogyan lehetseges, hogy nekem a 15 400 000bol vettek le a 200ezret???

Megkerdeztem a banki dolgozotol h ha kapok sms-brn kamator, akkor azt az osszeget hozzaadhatom-e mar a meglevo osszeghrz, amennyit mutat. Azt valaszolta, h igen.

Akkr nem ertem , hogy a 200ezres kamatot hogyan adta ki nekem? Miert csokkent le az alap osszeg?


jún. 23. 14:16
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
82%

Ha államkötvényekről beszélünk, ott a portfóliód értékébe mindig az aktuális eladási árfolyamot látod, az addig járó felhalmozott kamattal növelve. Mikor kifizetik a kamatot kamatfizetési periódus végén, annyival csökkent a portfóliód értéke.


Ennyi a nagy varázslat.

jún. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
miért gondolod, hogy a kamatot te kapod meg ?
jún. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!