Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Kihoztam a média markt-ból...

Kihoztam a média markt-ból egy órát részletre. Mi történik ha nem fizetek csak egy hónappal később mikor esedékes lenne már a második havi törlesztő is. Lehet ebből gondom?

Figyelt kérdés

jún. 20. 08:33
 1/6 anonim ***** válasza:
84%
🤨🤦🙅
jún. 20. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%
Szerinted opcionális a fizetés?
jún. 20. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
92%
Most amellett menjünk is el, hogy egy szaros órát nem tudsz kifizetni, de hogy még egy nyamvadt részletet se... A szánalmas szó, nem elég kifejező erre.
jún. 20. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
92%

Késedelmi kamat, majd szépenel fogod kezdeni halmozni az adósságot, végül átadják behajtónak, inkasszózni fognak, ingóságaidat viszik, stb.


Csak mert ha eleve ekkora tróger vagy, hogy órát veszel hitelre, és meg fizetni sem tudod, akkor ez az út vár rád, ha nem szeded össze magad.

jún. 20. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Pár hónapig semmi, aztán jönnek a levelek. Utána pár hónapig semmi, de utána másfajta levelek jönnek, faktoring cégektől szemmel jól látható összegeket követelve. Hajrá, az eladósodás hülyeség miatt az új nemzeti hobbi.
jún. 20. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Amikor valaki így fogalmaz, hogy “kihoztam”, az már sejteti, hogy lesznek gondok. :)
jún. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!