Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Tapasztaltál már olyat, hogy...

Tapasztaltál már olyat, hogy egy befektetésed villámgyorsan (akár néhány nap alatt) sokat hozott?

Figyelt kérdés

jún. 19. 09:42
 1/7 anonim ***** válasza:
67%
Igen, kripton meg regen mikor altcoinokkal buveszkedtem volt olyan hogy duplaztam orak alatt. Persze olyan is volt hogy buktam 80 szazalekot...
jún. 19. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
64%
Az NVIDIA részvény ára csak az elmúlt 5 napban 10%-ot emelkedett. Ez neked már soknak számít?
jún. 19. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
2-es: igen, ez már soknak számít szerintem
jún. 19. 10:05
 4/7 anonim ***** válasza:
77%

Nem jellemző. Facebook részvény megvettem olcsón, de kellett neki fél év, mire megszaladt.

Meg is dobta a teljes portfólió értékét.


Buy and hold, megveszem aztán kivárok. Ez lehet pár hónaptól több év is, mire az árfolyam visszaigazol.

Máskor meg be se jön a dolog.


Nvidiám nekem is van, az elmúlt 2 heti drágulás portfólió szinten kb 2%-os növekedést jelent. Hiába mérhető ez a hozam a fizetésemhez, a portfólió szintjén egyáltalán nem jelentős. Pedig a portfólióból egy jelentős szeletet tesz ki kb 15%.

jún. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
68%
Egy-egy kiragadott részvény vagy kripto esetén persze. A teljes befektetési portfóliómra nézve nem.
jún. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Anno a Netflix részvény és a brent olaj dobott sokat. Egyik a Sandy hurrikán idején, amikor leááltak a szállítások, másik pedig pénteki záráskor 145.000 Ft volt az egyenlegem, hétvégén Svédországban elérhetővé vált a Netflix, hétfőre 430.000-ért a részvények értéke.


Más kérdés, hogy az AMD bukásával le is 0-áztam ezt a hozamot két héten belül. Többet vártam az Intel-Nvidia után létrejött AMD-Radeon piacosztástól.

jún. 20. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Volt már olyan részvényem, ami egy hét alatt 10+%ot nőtt és van olyan részvényem, ami 1-2 éves távlatban 96-140%-on áll. Sajnos egyik sem olyan, amiben a legtöbb pénzem van.
tegnapelőtt 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!