Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ha felhívnak a bankotoktól...

Ha felhívnak a bankotoktól személyes ajánlattal, megkötitek, ha tetszik, vagy kizárólag bankfiókban?

Figyelt kérdés

jún. 11. 08:25
A kérdező szavazást indított:
Igen, ha tényleg kedvező az ajánlat.
Nem. Ha el akarok intézni banki ügyet, bankfiókba megyek, vagy minimum én kezdeményezem az érdeklődést online, vagy telefonon.
10 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
Biztos, hogy nem kötök semmi ilyesmit, semmilyen formában. Ha valamire szükségem van, majd keresni fogom a bankot.
jún. 11. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%
TELEFONON NEM KÖT értelmes ember semmiféle szerzödést
jún. 11. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
38%

#2 - Ha én keresem, akkor miért ne?

Felhívtam a lakásbiztosítót, hogy meg akarom emelni a biztosítási összeget.

Telefonon megkötöttük, sokkal egyszerűbb volt, mint bemenni bárhova.

jún. 11. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%
A kérdésben NEM erröl van szó! Ott az "állítólagos" bank hívta.
jún. 11. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Telefonba kiadni szemelyes adatot eleg felelotlenseg... Anelkul meg nem tudsz semmit se kotni
jún. 11. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Vizuális típus vagyok. Legyen leírva, amit el tudok olvasni. Az, hogy Juliska eldarálja a 3 %-át a leírtaknak, még nem biztos, hogy nekem is jó üzlet. Mert mi lehet az, amit nem mondott el? Juliskának biztos jó üzlet, mert jutalékot kap, vagy ezért kapja a fizetését...
jún. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem.

Meg a nevemet sem mondom meg, HA az allitolagos banktol hivnak.

jún. 11. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 krwkco ***** válasza:
0%

"Ha felhívnak a bankotoktól személyes ajánlattal, megkötitek, ha tetszik, vagy kizárólag bankfiókban?"

Már akkor elbukik a dolog, amikor a hívó az azonosításhoz adatokat akar tőlem kérdezni.

jún. 11. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!