Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » CIB Banknál kell munkáltatói...

CIB Banknál kell munkáltatói igazolást kérnem, ha 96 hónapra akarok felvenni 3,2 millió előrelépő személyi kölcsönt?

Figyelt kérdés

Sajnos az ügyintéző sem tudta megmondani. Ugye van a weblapjukon pár ilyen mondat az igénylési feltételeknél:


"3 havi munkabérének vagy nyugdíjának jóváírásáról szóló bankszámlakivonatát és munkáltatói igazolását elektronikus úton küldheti be, vagy

a CIB Banknál lehetőség van nyílt bankoláson keresztüli elektronikus bankszámlatörténet lekérdezésére és megosztására, ez esetben nincs szükség munkáltatói igazolás benyújtására. Ezen számlainformációs és információmegosztási szolgáltatásra az Európai Parlament és Tanács úgynevezett PSD2 irányelve ad lehetőséget. A számlatörténet megosztásához a CIB Bank partnere, az Aggreg8 Kft. által üzemeltetett felületen van lehetősége. A számlatörténet adatok megosztásához nincs másra szüksége, mint mobiltelefonjára és számlavezető bankjánál történő internetbanki belépésre."


Nyílt bankoláson keresztül letudják kérni az adatokat. Ennek ellenére állította az ügyintéző, hogy kalkulációtól függ kell-e vagy sem. Ekkora fejetlenség van ezeknél?


jún. 1. 16:24
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
59%
Úgy néz ki ez itt, mint a CIB ügyfélszolgálata?
jún. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Inkább, mint egy diliház.
jún. 1. 18:05
 3/18 anonim ***** válasza:
A leírás szerint a PSD2-es megoldás szerint nem kell, de én inkább biztosra mennék és vinnék munkáltatóit.
jún. 2. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
58%

Hát elindítod nyílt bankolással, és ha kérik, akkor kérsz egyet a munkahelyeden és kész.

Vagy mi olyan bonyolult benne? Nem kell megmondani mire kell, csak kérsz egyet a HR_en és kész. Nem te leszel az első, aki hitelt akar felvenni. Nem fognak kiutálni érte

jún. 2. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Én úgy szeretném tudni, hogy mi jár az ilyen kérdezők fejében. Elképzelni sem tudom.
jún. 2. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
És vajon az ilyen válaszolók fejében? Szerintem semmi.
jún. 2. 12:22
 7/18 anonim ***** válasza:
Nagyon kevés lesz ez ide öcskös :D :D :D
jún. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Az eszed? Az tényleg kevés ide.
jún. 2. 12:47
 9/18 anonim ***** válasza:

"A számlatörténet megosztásához a CIB Bank partnere, az Aggreg8 Kft. által üzemeltetett felületen van lehetősége. A számlatörténet adatok megosztásához nincs másra szüksége, mint mobiltelefonjára és számlavezető bankjánál történő internetbanki belépésre."


Lehet hogy most én vagyok túl ráparázós, de ezt mégis hogy kell elképzelni??

Meg kell adnom azon a felületen a netbankom belépési adatait?

Vagy ha én a telómon belépek a netbankomba, attól ők még hogy látják a számlatörténetemet?

jún. 30. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
#9 Nem, hanem a netbankon keresztül tudsz jóváhagyást adni ennek a cégnek, hogy a számlatörténetedhez hozzáférjenek. Maga a hozzáférés nem a netbankon keresztül megy, csak annak a jóváhagyása.
jún. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!