Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Babaváró mire számíthatok?

Babaváró mire számíthatok?

Figyelt kérdés

Üdv!

Segítséget/tájékoztatást szeretnék kérni Babaváró hitellel kapcsolatban!

A napokban szeretnénk menni fel venni a hitelt és ha lehet a maximális 11 millió Ft-ot

Jelenleg van 7 millió Ft hitelem szabad felhasználású személyi kölcsönöm (annó ebből vettem az ingatlanomat) nyilván ezt rendezni szeretném a babaváróból!

A kérdésem hogy az MBH-nál van e esély rá ?

Illetve hogy a maximális összeget kapjuk e meg?

És melyik bankhoz érdemes menni ami rugalmas?



máj. 30. 15:12
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

1) Érdemes rákeresni a babaváró hitel igénylésének feltételeire

2) JTM mutató fogalmát megnézni

3) Megnézni a kettőtök jövedelmét és a jelenlegi törlesztés(ek) összegét. Ennek alapján lehet következtetni, hogy mire lehet számítani a hitelbírálatnál.

Ez nem a bank rugalmasságán múlik, külön szabályozva vannak a feltételek babavárónál (és a csoknál is), amiket a banknak vizsgálni kell a hiteligényléskor. Ha ezek alapján rendben lenne, akkor nem érdemes túlgondolni a dolgot.

máj. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hasznos válaszodat!

Csak az én keresetemet nézem figyelembe mivel a párom jelenleg terhességi táppénzen van és úgy tudom hogy vannak bankok akik már ezt nem fogadják el jövedelemnek!

450E ft-ot adtam meg mi t havi nettó jövedelem, és kB a jelenlegi havi hiteleim kiadása az kB összesen 160E Ft

Ha a babavárót megkapom és kifizetem a hiteleket amiket szeretnék, akkor babaváró havi részlettel együtt lesz az összes hitel kiadások kB 100E ft

máj. 30. 16:36
 3/4 anonim ***** válasza:

Az, hogy te mit akarsz csinálni a pénzel (konkrétan, hogy kifizeted a másik hitelt és még jobban is jársz), ahhoz a babaváró ügyintézőnek és a mögötte lévő hitel kiértékelő csapatnak semmi köze sincs. Ők azt nézik, hogy a jelenlegi hiteled és a babaváró törlesztőjével együtt a havi fizetésed x része megmarad-e a kiadásaid után és ennyi.

Egyébként amikor majd a hitelt ki akarod fizetni, teljesen máshol kell intézni. Lakáshitelezővel kell beszélni a bankban, aki ad egy végtörlesztős kimutatást (mivel a hitel napi kamattal megy) és alig pár napod van azt kiegyenlíteni.

máj. 31. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

férjemnek volt személyi kölcsöne 2 db egy 7,5 és egy 1milliós.

havi jövedelme 425ezer forint, a 2 hitel törlesztő 155ezer és 29ezer, a kisebbet nem váltottuk ki. én GYED-en vagyok mellette táppénzen várandósság miatt. mi megkaptuk 1 hónapja

jún. 22. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!