Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mi a legkedvezőbb lakáshitel ma?

Mi a legkedvezőbb lakáshitel ma?

Figyelt kérdés
CSOK és hasonlók nélkül, milyen THM, kamat a legkedvezőbb amit kaphatok?

máj. 27. 19:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

bankmonitor.hu

meg egyéb hitelkalkulátorokat érdemes nézegetni.

máj. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Elnézést, rosszul fogalmaztam. Mi a legkedvezőbb hitel akit valaki kaphat?
máj. 27. 21:21
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

A legkedvezőbb akkor lesz ha nagy az önerőd és minél kisebb részt kell hitelből fizetni. Aztán legyen jó nagy fizetésed, hogy minél rövidebb idő alatt vissza tudd fizetni a hitelt.

Kb. Általánosságban ez szokott lenni

máj. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Van az a hitelösszeg, van az a jövedelem és van az az ingatlan (pl új építésű, zöld energetikai besorolás), ahol akár az 5,3-5,4% kamatot is el lehet érni piaci kamatozású hitelre, de az, hogy konkrétan Neked mi lehet a legjobb, az a Te adottságaidtól függ.


A bankokban bizonyos paraméterek esetén lehet pl akudni is a kamatból.

máj. 28. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

4: köszönöm, éppen ezért vagyok kiváncsi mi a legkedvezőbb kapható.

Autó árából is lehet alkudni, hitelből miért ne lehetne. :)

máj. 28. 13:01
 6/14 anonim ***** válasza:
Kérdező, más kamaton kap lakáshitelt az, ak pl 50M hitelt kér és 1M Ft feletti jövedele és mást, aki csak pár millit és alacsonyabb a bére. Ezért lenne fontos tisztázi, pontosan mit szeretnél. Nem egységes még az alku sem és bankonként is eltér. Sőt még az sem mindegy, ki akudik...
máj. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Értem, értem. Arra ketten volna kiváncsi, hogy mi a legkedvezőbb amit valaki kaphat a legoptimálisabb esetben.
máj. 28. 16:56
 8/14 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy ezt sem összegszerűen, sem százalékban nem lehet egyértelműen megmondani.

Ezért kell nézegeti a bankok ajánlatait.

máj. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Kérdező, szerinted ez az adat publikus? Üzleti titok, kinek mennyit sikerül alkudni a kamatból.


8-as, a bankok ajánlatait hiába nézegeted, ott csak a Hirdetményben található kamatokat találod, nem pedig azt, hogy mennyit lehet kialkudni abból?

máj. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
A legkedvezőbb ha nincs hiteled.
jún. 3. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!