Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » A Magyar Államkincstár appliká...

A Magyar Államkincstár applikációjában ki kell választanom a "Rendelkezés esedékességfizetés módjáról" opciót, ha szeretném, ha a bankszámlámra érkezzem a kamatfizetés?

Figyelt kérdés
Ezen opción belül szerepel a "Pénzszámla", és a "Banki átutalás", feltételezem, hogy ez utóbbit kellene választanom, de a Bankszámra választásnál nincs semmilyen opció. Jól sejtem, hogy ez lenne a módja, csak valahol szükség lenne, hogy hozzáadjam a bankszámlám?
máj. 9. 22:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen
máj. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a kompakt és lényegre törő választ :) Holnap "beleásom" magam.
máj. 9. 23:12
 3/5 anonim ***** válasza:
A főoldalon balra fent a portfolió szó felett van a profilod, ott van egy bankszámlaszámok pont, ott tudod hozzáadni.
máj. 10. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

#2 bocs, igazad van, ez tényleg kissé modortalan volt tőlem. Elnézést. Este elégnek tűnt ennyi :)

De ha van még kérdésed, szívesen segítek ennél készségesebb stílusban is.

Az 1. voltam.

máj. 10. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

#3: Köszi!


#4: Iróniamentesen írtam, nem "csúfolódtam", tényleg röviden megválaszoltad a kérdést, köszönöm! :)

máj. 10. 12:05

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!