Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » A Flixbus oldala mennyire...

A Flixbus oldala mennyire megbízható fizetés szempontjából?

Figyelt kérdés
Be van állítva a hitelkártyához biztonsági kód, de a Flixbus oldalán való fizetéshez nem kellett megadni ezt, csak a kártyaadatokat, természetesen megkaptam a foglalási visszaigazolást, remélem nem élnek vissza a kártyaadatokkal?
máj. 5. 11:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Csak az EU-ban kötelező a kétfaktoros. Ha a kártyafeldolgozó egy nem EU országban volt akkor simán leveszik a lóvét anélkül is. A flixbusszal nincs gond, ha csalók kezébe kerülnek a kártyaadataid akkor nem EU-s országban le tudják pucolni, ha nincs rajta limit.
máj. 5. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A Flixbus EU-s, ezen belül német. Nem tudom, hogy most tényleg hitelkártyával fizettél-e, vagy csak sima bankkártyával, de ha pl mobillal fizettél, és előtte a kártyaadataidat megjegyeztetted és hitelesítetted egy mobiltárcában, pl google pay, akkor tokennel simán átmegy a fizetési kapun. Amúgy a Flixbus-szal minden ok, régóta utazgatok velük.
máj. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen, hitelkártyámmal fizettem és nem volt hitelesítés, mindezek ellenére megkaptam a szolgáltatást. Csak a kártyaadatokat kellett bírni, de nem mentettem el.
máj. 5. 12:48
 4/5 A kérdező kommentje:
Csak azt nem értem hogy a honlapon is fent van, hogy ügyfél hitelesítés kell végezni de ez a lehetőség nem volt elérhető
máj. 5. 12:54
 5/5 A kérdező kommentje:

Találtam egy ilyen cikket:


2021. október 7-tőlaz Európai Gazdasági Térség határain belül működő online elfogadóhelyek eseténegy intelligens, folyamatosan tanuló rendszer, ügyfélszinten figyeli az onlinetranzakciókat, és az így azonosított, megbízhatónak ítélt kereskedőknél már nemlesz szükség az erős ügyfél-hitelesítésre. Ezek a tranzakciók továbbra isbiztonságosak maradnak, ezért a bank vállalja a felelősséget, megteremtve ezzelaz eddigi leggördülékenyebb internetes vásárlási élményt.

máj. 5. 12:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!