Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A Binance megbízható oldal...

A Binance megbízható oldal BTC befektetés szempontjából?

Figyelt kérdés
Regisztráltam a Binance-re, szerintetek megbízható oldal? Másik kérdésem tegyük fel vásárlok a Binance oldalon BTC-t, az oda kerül a Binance oldalon található walletba igaz? No de mi van a az oldalt bezárják? Odavész a kriptóm? Mi erre a megoldás?

2022. márc. 3. 20:42
 1/9 anonim ***** válasza:

"Másik kérdésem tegyük fel vásárlok a Binance oldalon BTC-t, az oda kerül a Binance oldalon található walletba igaz? No de mi van a az oldalt bezárják? Odavész a kriptóm? Mi erre a megoldás?"


Az exchange arra valo, amire a neve is utal, adni-venni. Tarolni nagyobb osszeget nyilvan olyan helyen tarol az ember, ahol nala vannak a private key-ek, igy barmi tortenhet adott platformmal, a blockchain-bol barmikor hozzafersz a kriptodhoz.

2022. márc. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm és Privat key az lehet egy pendrive is? Vagy csak ledger?
2022. márc. 3. 23:17
 3/9 anonim ***** válasza:
Felvésheted egy kőtáblára is, csak ne férjen hozzá senki rajtad kívül.
2022. márc. 3. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Jah értem, tehát maga a private key az egy számsor, amit a ledger csak megőriz! Tehát nem kell vásárolnom ledgert, mert maga a számsor magába foglalja azt, hogy nekem van annyi BTC-m amennyi. De gondolod a ledgernek van egy címe, amire küldöm mondjuk a Binance oldalról a BTC-t. De ha nincs ledgerem címmel akkor milyen címet adok meg, ha én maradok a "kőtáblánál"? Köszönöm, hogy segítesz!
2022. márc. 4. 00:16
 5/9 anonim ***** válasza:
55%

Az a baj a "kotablaval" hogy nagyon nehezze teszi a rendszer hasznalatat. A ledger nagyon jo dolog, ha hosszu tavon tervezel kriptozni akkor mindenkepp vegyel egyet. Latszik nem vagy penge a kriptok teren, a sajat ostobasagodtol megved a ledger, de a "kotablas" modszered miatt mindent elbukhatsz.

Hot walleteknek nem vagyok a hive, de az is egy opcio

2022. márc. 4. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Mi az a ledger? az egy színész nem?
2022. márc. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igen, játszott a Halálosabb iramban is! :) Nézd vissza még ma!
2022. márc. 4. 21:52
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

Ezek a kriptotőzsdék kivétel nélkül olyan oldalak amiket máról holnapra lekapcsolhatnak.


[link]



Pénzmosás, hatóségi ügyek, eltünt pénzek, ügyfelek felőli problémák utalásnál, zárolt pénzek, kivétel nélkül egyik kriptotőzsde problémásabb a másiknál.Sem a BTC nem megbízható, se semelyik kriptotőzsde, aki meg arra kér hogy a pénzed váltsd át az ő egyedi kriptovalutályára ott meg buktad a pénzed!

2022. márc. 16. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
#8 Ezzel nem értek egyet. A kripto még megbízhatóbb is sok esetben a banki rendszernél. Nézd meg milyen zuhanások lettek most a háború óta a részvény piacon meg a valutáknál. Aki ezekben tartotta a pénzét az most csúnyán ráfaragott a kriptó viszont inkább felfelé ívél még a háború alatt is.
2022. márc. 17. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!