Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » OTP megszüntette a pénzbefizet...

OTP megszüntette a pénzbefizetés lehetőségét ATM-en keresztül?

Figyelt kérdés

márc. 3. 11:35
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
90%
Nem szüntette meg az OTP a pénzbefizetés lehetőségét, csak a legtöbb OTP ügyfél olyan hülye mint egy segg.
márc. 11. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Nem szűnt meg a lehetőség, csak időlegesen nem működött. Mert egy pár napja sikerült befizetnem. És nem én vagyok a balfasz, ilyen szintű dolgokat meg tudok általában oldani.
márc. 11. 16:17
 13/18 anonim ***** válasza:
0%
#11 Meg banki ügyintézőből is van hülye, mint a s*gg... vagy direkt ki akart b@szni velem, nem tudom, de egyértelműen más volt írva az üzletszabályzatban, mint amit állított. Be is lett panaszolva, a panasziroda megerősítette, hogy valóban úgy van, ahogy én állítom. Pedig ő a BANKÁR, nem én, úgyhogy neki kellene tudni, és az elnézéskérés nem elég! Ha egy jogász vagy egy orvos hibázik, annak komoly következményei vannak rá nézve, az ilyen kis bankárpichák meg játszadozhatnak az ügyfelek pénzével, meg a szabadidejükkel... szégyen!!!
márc. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
0%
+Szóval az ilyen ügyintézőket ki kellene rúgni... de legalábbis a fizetésükből levonni és jóvá írni az ügyfél számláján, kártérítés gyanánt.
márc. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

#13 #14

Ebben igazat adok neked, elsőre engem is átbasztak, aztán visszamentem úgy, hogy tudom mit akarok és mire kell figyelni, azóta minden jó. De igaz, képesek ábaszni, szóval figyelni kell.


Viszont ez nem változtat azon, hogy az OTP ügyfelek a legrosszabbak az összes bank közül, mintha feltétel lenne a 60 alatti IQ.

ATM-ekkel foglalkozom, tudom miről beszélek.

márc. 12. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

13-14-esnek: igen, annyira okos vagy, hogy azt se tudod, mi a bankár. Értékpapírral vagy deviza ügylettel kapcsolatban egyeztettél? Nem? Akkor bizony nem bankár volt az ügyintéződ.

[link]

márc. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
De, eppenseggel pont ertekpapirszamla nyitasnal vezetett felre a luvnya...
márc. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
17 értékpapíros melléken mentél be és értékpapírossal egyeztettél, vagy az első melléken, amin beestél letámadtál egy ügyintézőt, aki nem értékpapíros? Ha utóbbi, ne csodálkozz, ha nem tudja.
márc. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!