Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » OTP megszüntette a pénzbefizet...

OTP megszüntette a pénzbefizetés lehetőségét ATM-en keresztül?

Figyelt kérdés

márc. 3. 11:35
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
74%

Nem valószínű. Akkor minek invesztáltak volna milliárdokat befizetős ATM-ekbe?

Előfordulhat, hogy a gép telítődik bankjegyekkel, és már nem fogad be többet. Értelemszerűen, ez egy átmeneti probléma, ami megoldódik, ha később visszamész.

Az is lehet, hogy olyan ATM-nél próbálkoztál, ami nem alkalmas erre.

márc. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
60%
Ezt honnan vetted kérdező??
márc. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Onnan, hogy ezt az opciót már fel sem ajánlja az atm. És annyira hülye nem vagyok, hogy olyan helyen próbálkoznék ahol ez eleve nem is lehetséges.
márc. 3. 12:56
 4/18 anonim ***** válasza:
Vagy csak tul biztos vagy magadban...
márc. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Nem mindegyik ATM tudja.
márc. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Olyan ATM-nél voltam ahova évek óta jártam, és eddig be lehetett fizetni. Most viszont nem lehetett a befizetés opciót választani. És semmi információ nincs sehol erről, gondolom ha valami megszűnik azt nem reklámozza olyan hangosan az OTP.
márc. 3. 20:07
 7/18 anonim ***** válasza:
Deja vu
márc. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 Hintalow ***** válasza:

Legelább 2 vagy 3 biztosan befizetès kèpes atm-nèl nem volt elèrhető a funkció? Akkor lehet globális problèma.

Ha egy darabnál tapasztalod, akkor az inkább lokális üzemzavar lehet.

márc. 4. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Uzemzavar lehet vagy pl kerdeses eredetu bankjegy kerult be es fel lett fuggesztve ideiglenesen a penzbefizetes, stb stb.
márc. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!