Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Van-e valaki aki hiszi, hogy...

Zelin13 kérdése:

Van-e valaki aki hiszi, hogy a bankba helyezett pénze biztonságban van?

Figyelt kérdés

jan. 13. 00:07
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
8%
En nem kertem oba biztositast mert annak díja van. Es ha lenne vmi gebasz pl bankok tonkremennek sztem az OBA is vedve van olyan esetekre hogy nem köteles kárpotolni ha ez meg ha az meg ha amaz..mint általaban a biztosítók. Ha baj van az hirtelen olyan baj amire veletlen pont nem volt szerzodve a biztosito veled..
jan. 13. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
11%
A lepontozo elolvasta a szerzodest hogy milyen esetekre szol meg mikre nem biztosit? Vàrom
jan. 13. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
58%

"En nem kertem oba biztositast mert annak díja van."


Nincs díja.


"A lepontozo elolvasta a szerzodest hogy milyen esetekre szol meg mikre nem biztosit? Vàrom"


Igen, tudjuk hogy mire biztosít. De te nyilvánvalóan nem, mert itt azon tipródsz, hogy milyen díja van...


De én ezt az egész vekengést nem értem. Komolyan valaki azt hiszi, hogy az otthon párnacihában tartott pénz nagyobb biztonságban van, mindenféle biztosítás nélkül? Mi van ha betörnek? Mi van, ha leég az ingatlanod?

jan. 13. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
81%

Mivel nem vagyok lapos Föld hívő, így természetesen jobban bízom a bankban, mint a párnacihában. :)


Ha jön a világ vége, olyan mindegy, hogy a bankszámlámról nem tudok majd pénzt kivenni, vagy a papírpénz nem fog érni semmit, max. tüzet rakni :).

jan. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Nagyobb biztonságban van a bankban, mint KP-ben.

Az más kérdes, hogy maga a pénz abszolút nincs biztonságban, eleve az infláció eddig 10 évente felezte az ertékét, most az utóbbi 3 évben kb harmadára csökkent a vásárlóereje.

jan. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
75%
Aki fél hogy a bankból ellopják a pénzét az leírná hogy ez hogy történik meg? Mert én egyáltalán nem értem. Ha az állam lopná el akkor pont mindegy hol tartod mivel nem kell hozzáférnie hogy értéktelenné tegye. A bankokat meg az állam biztositja. szoval hogy lesz biztonságba a pénzem?
jan. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!