Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Miért vontak le a kártyámról...

Miért vontak le a kártyámról pénzt?

Figyelt kérdés
Google pay IE LTD néven vontak le pénzt a kártyámról.Először 4500-at,aztán egy ezrest meg most megint 500 forintot és csak úgy pedig nem is vagyok előzitve semmire.Az utolsó levonásnál hozzá írta azt is,hogy Dublin.Valaki feltörte a kártyámat vagy valami ilyesmi?
2023. nov. 30. 00:50
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Ja és K&H-s vagyok.

Köszönöm az értelmes válaszokat.Ha valaki tud még valamit akkor kérem írja le

2023. nov. 30. 16:12
 12/17 anonim ***** válasza:

Mit írjunk mèg?

kàrtya letilt, új kàrtya igènylèse, mert vissza èlnek a kàrtyaadataiddal.

2023. nov. 30. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Hat a tények szerint van rá suskád ha a gugli payból vonogassák.


Amúgy meg még csak nem is lehet már vissza élni vele, mert konkrétan kiküldik a smsben a megerősítő kodot ha akarod ha nem a netes fizetéseknél.

2023. nov. 30. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Lenne rá pénzem de nem annyi,hogy csak úgy ilyen 7 ezreket költsek rá.Ahhoz a 25 ezer ösztöndíj kicsit kevés.Inkább leveszem a kártyámról és félrerakom azt a 7 ezret
2023. nov. 30. 17:20
 15/17 anonim ***** válasza:
50%
ez teljesen fogyka..
2023. nov. 30. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Tesóm így járt valszeg kulfoldon fizetesnel lopták el a kartyaadatait. Szintén Dublinos sms jött. Letiltotta, új kártya. 1 hónap alatt visszakapta az OTP-től a pénzt, 16000 ft volt neki amit leloptak.
2023. nov. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
15 ös.Nem tudom ki nem tudja felfogni a kérdésemet.Arc és név nélkül nem nehéz beszólogatni
2023. dec. 1. 11:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!