Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ha a bankokat annyira érdekli...

Ha a bankokat annyira érdekli a biztonság, hogy sokszor a bankolásomnak is leresztbe tesznek miatta, akkor miért engedik, hogy random összegeket vonogassanak le azok az oldalak, ahol a kártyaszámomat megadtam?

Figyelt kérdés
2023. nov. 17. 09:05
1 2 3 4 5 6
 41/52 anonim ***** válasza:
76%

De amúgy ha sehonnan máshonnan nem vonnak le tőled, csak a molbubi, akkor jobb lenne ha lekérdeztetnéd az ügyfélszolgálaton, hogy milyen szolgáltatásokra vagy előfizetve. Mert simán lehet, hogy van egy havibérleted vagy valami lópikula, csak nem olvastad el rendesen a feltételeket és azt vonja le tőled a rendszer.

Olyan meg nincs, hogy a bubi bemond egy összeget a bankodnak 🤣🤣 azonnal levonják a számládról az összeget, ha elfogadtad és igénybe veszed a szolgáltatásokat.

A helyedben nyitnék egy másik kártyaszerződést, ezt meg letiltanám. Ha a másik kártyával megcsinálod ugyanezt, akkor tényleg te nem értesz a bankkártyás vásárláshoz.

A foodoandán se kér visszacsekkolást, a vinteden sem, a wolton sem. Sőt én kb csak tankolni nem online szoktam, de soha az életben nem volt problémám a bankkártyámmal vagy a folyószámlámmal. Igaz én mindig elolvasom a feltételeket, nem csak bejelölöm, hogy elfogadtam.

2023. nov. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/52 anonim ***** válasza:
86%
Plebejusok :)) hat besirtam...
2023. nov. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/52 A kérdező kommentje:

#46


44-es válaszolóval egyetértesz? Szerinted se azonosítja egyértelműen a személyi igazolvány a személyt?

2023. nov. 17. 15:29
 44/52 anonim ***** válasza:
82%

Mar hogyne azonositana :) ott van rajta az azonosito szamod...


Ettol fuggetlenul a bankoknak ket igazolvanyt kell kerniuk...

2023. nov. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/52 A kérdező kommentje:
Akkor miért nem mondod el neki is, hogy hülye?
2023. nov. 17. 15:35
 46/52 anonim ***** válasza:
82%
Egy dologban tevedni nem olyan mint toled latni a sok agymenest amivel csak a szubkulturadat bizonygatod
2023. nov. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/52 anonim ***** válasza:
76%

Van olyan, hogy valaki hülyeséget mond, de a szövegének a fennmaradó 80%-a nem hülyeség. Ennyiből nem lehet megállapítani hogy hülye volna.


És van olyan, akinek a tettei, valamint megszólalásai több ízben arra utalnak, hogy elenyésző annak a valószínűsége, hogy nem lenne hülye. Lásd egy korábbi hozzászólásban a tételes felsorolást.

2023. nov. 17. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/52 anonim ***** válasza:
76%

Kedves kérdező, mint volt banki dolgozó és képzett pénzügyi szakember, engedd meg, hogy értesek ahhoz, amit évekig csináltam.

A személyi igazolványod nem azonosít be egyértelműen, még akkor se, ha rajta van a személyi igazolványod száma. Hanem a lakcímkártyádon bizony a szemèlyi számod van rajta (vigyázz, nem ugyanaz a kettő!) ami viszont valóban egyértelműen beazonosít.

Azért kell a kettő együtt, hogy kizárják a család vagy az okirathamisítás esélyét.

Az, hogy itt ki a hülye meg ki nem, elég egyértelmű. Hetek vagy hónapok óta fennáll a problémád, de semmit sem teszel, hogy megoldódjon, a bankolás alapvető funkcióit sem érted meg. A nyavalygáson meg a hülyézésen kívül semmit nem tettél, hogy a gondod megoldódjon. Ennyi nyűg után inkább vennél egy elektromos biciklit, mindenki jobban járna.

2023. nov. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/52 A kérdező kommentje:

#51


Még mindig vallod, hogy 52-es nem hülye? Még úgy is szentül meg van győződve, hogy a személyi igazolvány nem azonosít egyértelműen, hogy 48-as már felvilágosította az ellenkezőjéről.

2023. nov. 22. 14:29
 50/52 anonim ***** válasza:
76%

Hú bammeg… Most komolyan ki akarsz oktatni a saját szakmámról? Az, hogy SZERINTE azonosít, nem jelent semmit. Javaslom tanulmányozd át a törvényeket. Net jogtárban fenn van az összes.

Itt az egyetlen hülye, sőt buta ember az te vagy, kedves kérdező. Ennyi ésszel hogyan maradtál életben egyáltalán?!

Nem szentül meggyőződés kell ide, hanem egy kis józan ész és gondolkodás. Ezek neked nincsenek. Itt a nagy baj, mert innen indulnak a problémáid. Pontosan az ilyen ügyfelek miatt hagytam ott a szakmát, mert nektek aztán hiába beszél az ember, nem lehet fényt gyújtani az agyatokban.

2023. nov. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!