Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ha a bankokat annyira érdekli...

Ha a bankokat annyira érdekli a biztonság, hogy sokszor a bankolásomnak is leresztbe tesznek miatta, akkor miért engedik, hogy random összegeket vonogassanak le azok az oldalak, ahol a kártyaszámomat megadtam?

Figyelt kérdés
2023. nov. 17. 09:05
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
93%
Mert TE ezt engedelyezted. Hat kik ok hogy beleszoljanak abba hogy te hulyen hol adod meg es hol nem adod meg a kartyaszamod? Nekik nem erdeke az hogy te mint penzugyi analfabeta elkezdj felelossegteljes donteseket hozni
2023. nov. 17. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:
85%

1.) A bankok nem tesznek keresztbe a bankolasodnak, a masik oldalon lehet a hiba…

2.) TE adtad meg a kartyaadataidat, hogy penzt vonhassanak le toled, miert a bankokon kered ezt szamon?

2023. nov. 17. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 A kérdező kommentje:
Tehát ne használjak olyan szolgáltatásokat, amiket csak így lehet használni? Hát nagyon remek ötlet, csak épp a napi munkábajárásom hiusulna meg ezáltal.
2023. nov. 17. 09:13
 4/52 anonim ***** válasza:
87%
Nem tudsz úszni, nyílván hülye a víz…
2023. nov. 17. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 anonim ***** válasza:
83%
Ha te engedélyezted, hogy levonjanak, akkor mi is pontosan a bajod?
2023. nov. 17. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 A kérdező kommentje:

#2


Mert a bank fizeti ki nekik azt, amire nem adtam felhatalmazást. Ha le akarnak tőlem vonni, azt tőlem kérdezzék, ne egy jött-ment tolvajtól.

2023. nov. 17. 09:15
 7/52 A kérdező kommentje:

#5


Nem engedélyeztem. A jogszerű, szolgáltatás után járó összeg levonását engedélyeztem.

2023. nov. 17. 09:16
 8/52 anonim ***** válasza:
83%
Azért csinálja a bank, mert vannak törvények amik bizonyos feltételek mellett kötelezik arra őket, hogy saját zsebükre visszaadják a pénzed ha bepanaszolsz egy tranzakciót. Ilyen az ha gyors egymásutánban sokszor vásárolsz érintéssel vagy online, mert az lehetett más is aki ellopta a kártyát. Nekem is blokkolták már a kártyát, mert 5x használtam egymás után ugyanannál a BKK automatánál (feltankoltam jegyekkel az áremelés előtti utolsó napon). Az nem tartozik ide ha te megadod adathalász oldalakon, mert azt te adtad meg, nem a tudtod nélkül használták a kártyát.
2023. nov. 17. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 anonim ***** válasza:
71%

#8, foleg, hogy a legtobb banknal van netkartya vagy hasonlo neven kulon alszamla kulon kartyaval a netes vasarlasokra. Plusz kulon allithato limit is a virtualis fizetesekre, akar beallithatod 1 forintra is, hogy csak te tudd hasznalni, miutan ideiglenesen atallitottad.


Sok-sok biztonsagi lehetoseg van.

2023. nov. 17. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 anonim ***** válasza:
67%
akkó maradj otthon hülyegyerek
2023. nov. 17. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!