Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Miért nem tudom használni az...

Miért nem tudom használni az új bankkártyámat?

Figyelt kérdés
(Volt) Mkb küldött nekem új kártyám. Netbankba aktvilatam. Elvileg első vásárlásnál le kell húzni,és pint beirni. Igyis csináltam,már a negyedik helyen,de mindig elutasitja,nem tudok vele vásárolni. Mit csinálok rosszul? Netbank szerint aktív.
2023. nov. 4. 17:51
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Köszi, hogy megírtad, mert én is ma indítok egy új bankkártyával náluk.

A bankkártyához adott leírás nem tért ki konkrétan arra, hogy csak "bedugásos" módszerrel indul el az aktíválás", így megspóroltál nekem egy csomó anyázást. :)

2023. nov. 6. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Mi értelme a netbankos aktiválásnak, ha utána még be is kell dugni egy PIN kódos tranzakcióhoz, hogy aktiválva legyen?
2023. nov. 6. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Ez jó kérdés, de a kérdezőnél úgy néz ki, hogy mégis ez történt.
2023. nov. 7. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!