Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Miért nem tudom használni az...

Miért nem tudom használni az új bankkártyámat?

Figyelt kérdés
(Volt) Mkb küldött nekem új kártyám. Netbankba aktvilatam. Elvileg első vásárlásnál le kell húzni,és pint beirni. Igyis csináltam,már a negyedik helyen,de mindig elutasitja,nem tudok vele vásárolni. Mit csinálok rosszul? Netbank szerint aktív.
2023. nov. 4. 17:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
64%
Elfelejtettél egy apróságot: legyen rajta elég pénz.
2023. nov. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
87%
Lehuzas alatt mit ertesz? Odaerinted a terminalhoz, lehuzod a magnesszalagot, vagy bedugod a kartyat a leolvasoba chippel elore? Csak a chipes megoldas mukodik elso vasarlaskor. Ha ugy probaltad es meg mindig nem megy, az ugyfelszolgalat biztos segit majd a problemadon.
2023. nov. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
Kérdező egy fontos lépést kihagytál, az automatánál való aktiválást!
2023. nov. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
30%
Ez itt a bankod ügyfélszolgálata szerinted...?
2023. nov. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Anonim csicskak. Többinek köszi.
2023. nov. 5. 02:35
 6/13 anonim ***** válasza:
nyomorult :D :D :D
2023. nov. 5. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Mond már meg nekem,miért fáj neked,te idióta,hogy megkerdezem itt? Ha olyan rohadt okos vagy te szerencsétlen, nyomorult, akkor azt is tudod,hogy ugyfelszolgalatot,ha makod van,egyből felveszik,ha nincs akkor napokig lehet hívogatni. Te idióta okoskodó élettelen nyomorult.
2023. nov. 5. 10:27
 8/13 anonim ***** válasza:

Ha a netbankban aktiváltad a kártyát, akkor már nem kell első vásárlásnál lehúzni és PIN-t beírni, mert már aktív a kártya, tehát érintősen is használható.

Ha mégis elutasítja az vagy azért van, mert nincs elég pénz a számlán, vagy valami technikai probléma van. Előbbi megoldása egyértelmű, utóbbival csak a bank tud segíteni.

2023. nov. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
:D :D :D
2023. nov. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Be kellett dugni a terminalba,lehuzassal nem működött. De sikerült.
2023. nov. 5. 20:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!