Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Melyik Német bankot ajanlanátok?

Melyik Német bankot ajanlanátok?

Figyelt kérdés
Sajnos devizás K&H-s kártyára nem akarnak utalni mert elvileg von le nekik. Revolut sem jó nekik (nem tudom ezek mennyire szabályosak, hogy köteleznek német számlanyitásra) ezért kell csinálnom egy német bankszámlát. Olyan kérdésem lenne hogy aki már végigjárta ezt az utat tudna segíteni hogy melyik banknál a legkedvezőbb a számlavezetés? hétköznapi teendőre használnám pl: Bolti vásárlás, internetes vásárlás, ritkán pénzlevétel, utalások.

2023. nov. 4. 11:44
 1/2 qkker1 ***** válasza:
Nekem Commerzbanknál van számlám, havonta 1-2 alkalommal nézek rá neten, Magyarországon élek, nem tudok photoTAN-t csináltatni az app-hoz, egyszer utalok Revolutra, 10 cent körül van a havidíj.
2023. nov. 4. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 xswerdy ***** válasza:
100%
Németországban élsz? Mert sok bank nem (nem könnyen) nyit számlát, ha külföldön élsz. Vagy számlát nyit, de kártyát nem ad. Amúgy én a DKB-t javaslom. Német összehasonlító oldalak is a legjobbnak hozzák ki általában, viszont sok embert elutasítanak (nem kell indokolniuk), De akinek sikerül a számlanyitás, az általában elégedett.
2023. nov. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!