Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hol tudom beállítani az OTP...

Hol tudom beállítani az OTP netes fiókban hogyha érkezik pénz arról is kapjak sms-t?

Figyelt kérdés
nem találok hozzá leírást

2023. nov. 1. 19:46
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

minek akarod?


egy valag pénzbe kerül az sms


Töltsd le a telódra az otp netbankot


ott ingyen kapsz mindenről értesítést

2023. nov. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Én pár hete voltam a bankfiókomban, az ügyintéző hölgy nagyon kedves volt, és megkérdezte, hogy feltétlenül szükségem van-e az sms értesítésekre? Mert, az, hogy minden tranzakcióról kapok sms-t, havi 4-5 ezerbe kerül nekem. Le is mondtam az összeset, és beállítottam az appban a push értesítéseket.


Egyébként az sms értesítés olyan szolgáltatás, amit netbankon keresztül nem lehet igényelni, be kell menni a bankfiókba, és ott elintézni.

2023. nov. 2. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

"Egyébként az sms értesítés olyan szolgáltatás, amit netbankon keresztül nem lehet igényelni"

Mármint a ganyi új netbankon nem. A régi felületen gyönyörűen ki- és be tudod kapcsolni, meg állítani a limiteket is.

2023. nov. 2. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
köszönöm, de még mindig nem tudom hol lehet beállítani. Egyébként 2-3 SMS-t kapok havonta, az belefér
2023. nov. 12. 11:30
 5/17 anonim ***** válasza:

"Mármint a ganyi új netbankon nem. A régi felületen gyönyörűen ki- és be tudod kapcsolni, meg állítani a limiteket is."

És honnan tudod letölteni a régi appot? Sehonnan. Na, látod...

2023. nov. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Úgy látszik, hogy ezen az oldalon mindenki képtelen a szövegértelmezésre...

A régi NETBANK-ról beszéltem, nem pedig az appról!


Az pedig (OTP Direkt néven) még mindig elérhető:

[link]

2023. nov. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Jól van, na, este van és ittam egy sört... Köszi!
2023. nov. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Mozillában hiába próbálom ezt a régi linket megnyitni:

[link]


Ezt tölti be helyette, az Új Internetbankot (nem értettem mitől új, akkor most már értem)... :D

[link]

2023. nov. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Hopp, de a fejlécben ott van az "OTPdirekt internetbank", ha arra rákattintok, akkor bejön a régi felület.

[link]

2023. nov. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
De úgy tűnik, hogy ehhez nem jó az Új Internetbanki azonosító és jelszó, nem is enged annyi karaktert beírni a jelszó mezőbe a régi Direktbanki felület, mint a saját Új Internetbanki jelszavam...
2023. nov. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!