Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Van telefon tartozásom vehetek...

Van telefon tartozásom vehetek így fel hitelt?

Figyelt kérdés

Van egy 3 éves telefon tartozásom de nem kaptam róla semmilyen értesítèst azóta mióta ki kapcsolták a kártyám.

Van egy ingatlan a nevemen arra se tette rá végrehajtó,egyáltalán nincs nyoma hogy nekem lenne (de van)

Vehetek így fel hitelt? Bele számít ?



2023. okt. 26. 20:50
 1/7 anonim ***** válasza:
17%
nem
2023. okt. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%
Ha nyilatkozni kell hitelfelvételnél, hogy van-e tartozásod, akkor mit írsz?
2023. okt. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

"egyáltalán nincs nyoma hogy nekem lenne"


Majd lesz, amikor jön a fizetési meghagyás, benne a kedvezményezett egymilliós igényével.

2023. okt. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
74%

Ne legyél naív, kérdező, egy idő után, akár évek múlva jön a végrehajtó az ilyeneknél, és gyakran a behajtás költsége - amit szintén be fognak vasalni rajtad - nagyobb, mint maga az adósság.


Ha egy nyomorék telefonszámlát nem tudsz fizetni, miért akarsz most még hitelt is felvenni mellé?

2023. okt. 27. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egy szaros telefont nem tudtal kifizetni, most meg hitel kellene...
2023. okt. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Milyen ingatlan van a neveden, attól függ, illetve milyen igazolható jövedelmed van.
2023. okt. 28. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha tényleg van ingatlan a neveden, akkor nagy felelőtlenség volt kifizetetlenül hagyni a telefonos tartozásodat, ugyanis azért altatják ilyen sokáig a követelés behajtását, hogy majd a dupláját, vagy a háromszorosát követeljék rajtad.
2023. okt. 28. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!