Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha van nav os tartozásom...

Ha van nav os tartozásom attól vehetek fel előfizetéses telefont ?

Figyelt kérdés

Yettelnél szeretnék feltöltő kártyásról előfizetéses számlára váltani .

Sajnos a t-mobil nál volt tartozásom ami rendezve is lett , ennek kb 1,5- 2éve nagyjából.

Plusz ha van tartozásom a nav nál akkor is vehetek fel telefont a nevemre?

Vagy ez meggátol ebben ?


2023. szept. 5. 16:47
A kérdező szavazást indított:
Igen fel lehet venni
nem lehet felvenni
3 szavazat
 1/8 A kérdező kommentje:
Csak azért kérdezem mert a legközelebbi yettel/voddafone szolgáltató is minimum 30km re van tőlem, szóval feleslegesen nem mennék buszozgatni csak kíváncsi vagyok hátha van aki jobban tudja.
2023. szept. 5. 16:50
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom felfogni, hogy miért kell valakinek számlás előfizetés, ha úgysem fizeti...
2023. szept. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

2éves hűségnyilatkozatom volt.

Az utolsó 4hónapot nem fizettem ki mivel külföldön voltam és nem volt akkorában átutalásra lehetőségem.

Ahogy haza jöttem ki lett egyenlítve a tartozásom. Nem pénzhiány és nem egyéb felmerülő problémák miatt nem fizettem !

2023. szept. 5. 17:11
 4/8 Szervizmérnök úr ***** válasza:

1220


Probléma?

2023. szept. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

A 1220-on nem tudják megmondani hogy lehetséges e előfizetésre váltanom és készüléket kihoznom részletre.

Legalább a telefon részét nem mondják meg. :)

2023. szept. 5. 17:37
 6/8 anonim ***** válasza:

"Yettelnél szeretnék feltöltő kártyásról előfizetéses számlára váltani .

Sajnos a t-mobil nál volt tartozásom ami rendezve is lett "

Attól hogy a hentesnél volt tartotásod, a zöldségesbél nyugodtan vásárolhatsz.

Amennyiben a sztenderdnek megfelelsz a bekért irataid alapján, úgy adósíthatod el magad, hogy könnybelábadt szemmel fognak éljenezni amikor aláírod a kötbéres szerződést.

2023. szept. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen, de szinte biztos hogy fognak előleget bekérni, amit ott a helyszínen ki kell fizetni. Ez a telefon értékétől függően 100 ezres tétel is lehet.
2023. szept. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Ypszilon1980 ***** válasza:
Ezt egy szolgáltató sem fogja ellenőrizni. Lesz majd előleg, meg lesz egy kötbér kikötve és ennyi. Elvileg léteznek BAR listák, de gyakorlatilag ez nem nagyon működik ebben az esetben és rád nem is vonatkozik. Telefonon ilyen információkat nem fognak tudni adni, sőt még személyesen is csak a folyamat végén derül ki pl. mennyi lesz az előleg és mennyi a havi részlet.
2023. szept. 6. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!