Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ha valakinek van tartozàsa ès...

Ha valakinek van tartozàsa ès nem tudja fizetni ès pl màs bankszàmlàra àllìtja àt a fizetèsèt,akkor onnan is tudjàk vonni a pènzt?

Figyelt kérdés
Ha nem a sajàt bankszàmlàmra kèrem a fizumat,hanem màsèra.Mèg nem vonnak semmit sehonnan,csak èrdeklődök.Pl ha külföldről akarnak valamilyen tartozàst behajtani,akkor abban az esetben ez megoldàs lehet?

#Màs bankszàmlàjàròl
2023. okt. 25. 06:52
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Ma veszem fel velük a kapcsolatot.Először az enyèmet màsfèl èv alatt letörlesztem, 50 fontosàval terveztem ès utàna pàromnak is letörlesztem 2 èv alatt.Remèlem addig pàromè nem növekszik,mert elvileg ,csak 6 èv utàn adjàk àt bìròsàgra.Azèrt sem szòlok,hogy pàromèt majd csak màsfèl èv mùlva kezdem el,mert abba ùgysem mennènek bele,ùgyhogy addig remènykedem,hogy az nem nő,de nem kène neki,csak a 6. Èv utàn. Köszönöm mindenkinek a vàlaszt!
2023. okt. 26. 09:31
 12/12 A kérdező kommentje:
Annyi mèg,hogy szerintetek transfer wise-zal lehet küldeni pènzt ilyen cèlra Angliàba?Ott a legkedvezőbb az utalàsi dìj.
2023. okt. 26. 09:33
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!