Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ha valakinek van tartozàsa ès...

Ha valakinek van tartozàsa ès nem tudja fizetni ès pl màs bankszàmlàra àllìtja àt a fizetèsèt,akkor onnan is tudjàk vonni a pènzt?

Figyelt kérdés
Ha nem a sajàt bankszàmlàmra kèrem a fizumat,hanem màsèra.Mèg nem vonnak semmit sehonnan,csak èrdeklődök.Pl ha külföldről akarnak valamilyen tartozàst behajtani,akkor abban az esetben ez megoldàs lehet?

#Màs bankszàmlàjàròl
2023. okt. 25. 06:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%
Hiaba sunnyogsz.
2023. okt. 25. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Akkor letiltják a fizetésedböl, vagy lefoglalják a vagyontárgyaid, pl autó.
2023. okt. 25. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Letiltjak a fizudbol. A munkaltatod alapból nem neked utalja a letiltott részt. Közben a kollégák még jót is röhögnek rajtad.
2023. okt. 25. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Akkor is,ha nem UNIO-s orszàgnak tartozik valaki,vagy külföldről pròbàljàk behajtani?
2023. okt. 25. 07:42
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
4# akkor is, van nemzetközi végrehajtás és behajtás is, max kicsit tovább tart, ha nem EU tagállam a másik. De talán nem a sunyiskodási módokat kellene keresni, hanem elkezdeni önként fizetni, mert a nemzetközi végrehajtás költségével akkora lesz a tartozásod, hogy halálodig fizethetsz. Volt hasonló ügyfelünk, valami 3 ezer Font körüli tartozásból így lett neki több, mint 15 ezer.
2023. okt. 25. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Èrtem.Hàt igazàbòl nekem 41 fontos tartozàsom lenne csak,de pàromnak kihoztunk onnan egy telòt ès igazàbòl nem tudom,hogy abbòl mennyi maradt hàtra.Eddig csak arròl a 41 fontròl kaptam emailt,de ebben a hònapban kaptam egy 700 valamennyi fontròl,amit most nem tudom,hogy a 41 font ment fel annyira,vagy a telefonbòl a visszamaradt összeg.Amikor koronavìrus idejèn haza jöttünk,akkor nem is tudom,hogy mièrt nem fizettem azt ki,utàna valahogy mindig elveszett a sok emaileim között az èrtesìtő,hogy van tartozàs.Pàromnak a 1000 pàrszàz font van a Monzo kàrtyàjàn minuszban ès mivel sürgősen haza kellett jönnünk,ìgy arra amit ott kint fizettünk internetet,büntetèst kaptunk szerződèsszegès miatt,mert hamarabb felbontottuk a szerződèst ìgy 350 fontot vàrnak el,hogy kifizessünk.Sajnos koronavìrus nagyon bekavart mindenbe,illetve ,akkor volt pont egy vetèlèsem,ami miatt depressziòs lettem ès nem èrdekelt semmi,aztàn feledèsbe merült minden.Most estem csak teherbe azòta ès nem dolgozok jelenleg csak pàrom ès ìgy elèg nehèz lenne fizetni.Szòval nem tudom,hogy mit csinàljak.
2023. okt. 25. 08:46
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
6: Vedd fel velük a kapcsolatot és keressetek megoldást részletfizetésre.
2023. okt. 25. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
72%

A tartozást bizony akkor is fizetni kell, ha Timbuktunak tartozol. Remélem be is hajtják kamatostul! Hánynom kell a magadfajtáktól.

Nálunk a társasházban egy fickó több millió forint tartozást halmozott fel, aztán elhúzott külföldre és mivel a féregnek nincs hivatalos munkahelye, így behajtani sem lehetett rajta.

2023. okt. 25. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
50 fontos összegenkènt gondolom minimum törleszteni kell majd.De nem tudom,hogy ìgy hogy fogjàk elfogadni,hogy èn nem dolgozok,csak tàppènzt kapok.Elvileg meg kell adni a jövedelmem ès aszerint kalkulàljàk ki,hogy mennyi a legkedvezőbb törlesztő az email szerint.
2023. okt. 25. 10:08
 10/12 anonim ***** válasza:
Kezdj el velük egyezkedni, jobban jársz, mintha elbújsz.
2023. okt. 25. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!