Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mi van akkor ha felveszek...

Mi van akkor ha felveszek hitelt mondjuk 5-10 vagy akármennyi futamidőre de x idő múlva megszűnik a munkaviszonyom?

Figyelt kérdés
Jeleznem kell ezt a banknak, vagy van valami eljárás amin végig kell menni ha új munkahelyre megyek, ott megint próbaidő stb. Ilyenkor mi történik a hitelemmel?
2023. okt. 19. 16:17
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
0%

10-es, te autista lehetsz, hogy nem értetted meg, amit írtam, mert ugyanazt írtad le, amit én (3) csak körülményesen. Az adós szempontjából tök mindegy hogy hogyan nevezzük, ha indul a végrehajtás és el kell hagynia az ingatlant, akkor bizony mindenkinek az az érzése támad, hogy az a lakás/ház már nem az övé, hiába szerepel a tulajdoni lapon a neve. Tapasztalatból beszélek, mert én is majdnem bedőltem.

Bocs kérdező a melléktémáért.

A hitel biztosítását tudom ajánlani munkanélküliség esetére.

2023. okt. 20. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Amint a hitelt folyósították, már másnap felmondhatsz, amíg fizeted a hitelt, a bankot nem érdekli, hogy hol dolgozol, sem az, ha munkahelyet váltasz.
2023. okt. 20. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Valószínűleg kicsit magasabb törlesztőt kell fizetned, ha nem érkezik meg a szerződésben szereplő fizu utalás a számládra, akkor elbukod a kamatkedvezményt.
2023. okt. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
#13 Ez teljességgel a hitel feltételeitől függ. A legtöbb hitelnél nincs ilyen kitétel.
2023. okt. 20. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
#14: ezért írtam, hogy valószínűleg, mert nen minden szerződesben van ilyen, csak a többségükben.
2023. okt. 20. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

"mindenkinek az az érzése támad, hogy az a lakás/ház már nem az övé, "


Ja, hogy te érzésekre támaszkodsz, és mellette félrefogalmazol? Csak gratulálni tudok hozzá! Ügyes vagy! Ez egy kettes témazáró dolgozat volt a részedről.

2023. okt. 21. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!