Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Az új OTP internet- és mobilbank?

Az új OTP internet- és mobilbank?

Figyelt kérdés
Szerintetek jó választás ezt használnom bankszámlaként? Ugyan úgy lehet használni mindenre? Nekem leginkább online vásárláshoz kellene. Vagy a fizumat lehet erre is kérni, hogy működik?
2023. okt. 19. 09:31
 1/6 anonim ***** válasza:

Mármint az OTP Bank a kérdés, hogy ott nyiss-e számlát vagy, hogy az OTP netbank és applikáció jó-e?


Nyilván összefügg annak aki használja, de azért ez mégis két külön kérdés.



Nem vagyok már régóta OTP-s, az applikációt meg a mostani netbankot nem ismerem, de bankszámlát lehet máshol találsz olcsóbbat.

2023. okt. 19. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha most akarsz OTP számlát nyitni, akkor csak SMART számlacsomag éri meg, az összes többi drága vacak.

Az új mobilbank egyre jobb, de még hagy maga mögött kívánni valót, mert pl Androidon tetűlassú (iPhone-on gyorsabb) és nem tud pár olyan funkciót, amit a régi smartbank app tudott (amit viszont már nem használhatsz).

Netbankból viszont még használható a régi (bár újonnan nyitott számlával nem tudom, hogy megy-e), mert abból az új egy trágyadomb, a régi viszont bár nem olyan csilli-villi, de legalább működik.

2023. okt. 19. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az új mobil és internetbank a meglévő OTP számládhoz tartozik. Az elektronikus felülete a számládnak.
2023. okt. 19. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ja az csak a számlához kapcsolódik, ami már megvan, így értem, köszönöm szépen! :)
2023. okt. 19. 10:55
 5/6 A kérdező kommentje:
Ha bemegyek egy otp-be hogyan zajlik egy smart számlacsomag nyitása? Emlékszem egyszer elmentem, kértem szabadnapot mert faluban laktam, és át kellett utazni, a lényeg, hogy kivártam a sorom, nem is volt már bent egy ember sem, és kb 10 ügyintéző, erre annyit mondtak, hogy időpontot tudnak csak adni. Ráadásul az időpontot is elírták egy héttel későbbre kaptam, így 2 szabadnapom kuka lett. Bár én voltam a hülye, hogy nem csekkoltam sms-ben a dátumot, de gondoltam ha 3x rákérdez és én is kihangsúlyozom, hogy keddre és nem jövőhét keddre kérem az időpontot akkor nem a jövőhét keddire fogja kiírni. Most ahol lakom van otp-s hely, csak nem tudom hogy megint az lesz-e hogy várok 1 órát a semmire vagy meg is tudják nyitni a dolgot.
2023. okt. 19. 10:58
 6/6 anonim ***** válasza:

A régi szituban valószínűleg nem volt már időpontjuk az általad kért keddre, azért adtak egy héttel későbbre.

Most a lakhelyeden lévő OTP fiókot fel is hívhatod időpont kérés miatt.

2023. okt. 19. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!