Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Melyik banknak jó a mobilappja?

Melyik banknak jó a mobilappja?

Figyelt kérdés

Ersténél vagyok, de ez a George eléggé kikészít. Azon kívül, hogy sokszor karbantartás miatt nem elérhető, ha fizetni szeretnék online, akkor nem mindig, jön jóváhagyó értesítés. Többségében nem jön és akkor trükközni kell az appal, hogy végre előjöjjön az a push üzenet. Ebből már nagyon elegem van, ezért elgondolkoztam, hogy bankot váltok.


Ki mit tapasztal a saját bankjánál, mennyire jó, használható az appja?



2022. jan. 23. 13:50
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
Érdekes, nekem mindig elérhető és mindig jön értesítés. Az utóbbi 3 évben kb. Kétszer futottam bele karbantartásba, ez azért nem sok.
2022. jan. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem lenne nagy bajom az Erstével egyébként, csak ez a dolog felbasz. Amíg Netbank volt és nem ez a George addig semmi gondom nem volt. Viszont amióta George van, volt Huawei és most iPhone-on, két különböző rendszer rádásul, de ugyanúgy előjön ez a hiba.
2022. jan. 23. 14:14
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem se nagy kedvencem a mobilalkalmazása, de a kb. 300 ft-os számlavezetési díjért cserébe eltűröm.
2022. jan. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én az OTP-t ismerem - kerüld el...legalább is mostanában.
2022. jan. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Alex Fly ***** válasza:
Nekem a Budapest Bankkal nem igazán van problémám.
2022. jan. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hú, az otp-vel minden szempontból csak szívtam! Drága mint állat, de legalább nagyon szar.
2022. jan. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Budapest Bankkal nekem se lenne bajom, bár így, hogy összeolvad az MKB Bankkal nekem kicsit felejtős, majd ha az új szuperbankon látszik, hogy normálisan működik, akkor esetleg meglátom átmegyek-e.


OTP-nél évekkel ez elött voltam, utána lettem Erstés. Egyetértek az előttem szólókkal. Nagyon drága, ők a legdrágábbak a piacon. Soha többet OTP.

2022. jan. 23. 21:58

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!