Akinek az Erste-nél van brókerszámlája, a havi díjak fizetése nálatok hogy történik?

Figyelt kérdés
Mindig hagytok ott annyi lekötetlen összeget, ami fedezi a díjakat?
2023. okt. 1. 10:26
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Ha ennyire kevés pénzed van hogy az a pár száz ft gondot okoz neked, akkor lehet nem kéne befektetősdit játszani.
2023. okt. 1. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Ne projektáld bele a saját anyagi helyzeted a kérdésembe.

A kérdés nem erre vonatkozik.

2023. okt. 1. 12:16
 3/7 krwkco ***** válasza:
100%

"Mindig hagytok ott annyi lekötetlen összeget, ami fedezi a díjakat?"

Én nem szoktam. A KBC Equitasnal ilyenkor küldenek egy levelet, hogy "készpénz egyenlege negatívba fordult.". "A negatív egyenleg jelenleg rendszereink tűréshatárán belül van, így nincs feltétlenül azonnali teendője..."

Felszámolnak pár forintnyi kamatot, én meg átutalok annyi pénzt, ami néhány hónapi számlavezetési díjra elegendő.

2023. okt. 1. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Első válaszolóhoz hasonló kötekedő trollok kedvéért.


A kérdés pusztán praktikus szempontokból merül fel.

Az érdekel hogy nekem kell-e ezzel külön foglalkoznom, hogy mindig legyen annyi lekötetlen összeg az értékpapírszámlámon, ami fedezi a költségeket. Vagy tudják autómatikusan beszedni akár idegen banknál vezetett bankszámlámról, hogy nekem ezzel már ne keljen külön foglalkoznom.

2023. okt. 1. 12:26
 5/7 A kérdező kommentje:
Értem, köszi. Akkor magyarán nagy valószínűséggel erről nekem kell gondoskodnom, hogy parkoljon annyi lekötetlen pénz az értékpapírszámlámon, amiből levehetik a díjakat.
2023. okt. 1. 12:27
 6/7 anonim ***** válasza:
37%
Mert amúgy mi a fszt gondoltál kinek kel gondoskodnia arról, hogy legyen pénz a számládon a díjakra? Azt a másik számláról levonogatást meg nem is tudom h gondolod, már csak azért is mert a bankok közti utalgatásnak plusz költsége van. Meg ha használtál volna ilyen rendszert tudnád, hogy nem fog az ember a fillérekkel baszakodni mikor tiz/száz millákat pakolgat ide oda, így fog maradni elég pénz úgyis a számlán ara a kemény 350ft/hóra amibe a számlavezetés kerül.
2023. okt. 1. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

@13:04


Hidd el a te lelkednek is sokkal jobb lett volna, ha azokat a hasznos információkat amiknek a tudatában vagy, egyszerűen csak fellengzősség meg magas lóról leszólás és előítéletek nélkül csak leírod.


Legközelebb próbáld ki.


De azért neked is köszönöm a választ.

2023. okt. 1. 13:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!