Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mit tud tenni a bank ha netán...

Mit tud tenni a bank ha netán egy kamu oldalról rendelek?

Figyelt kérdés
2023. szept. 28. 11:28
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:

14-es:

Ez az az oldal:

[link]


Azért nem linkeltem mert már írtam ki róla kérdést és féltem hogy törlik amiért kétszer ugyanazt kérdem.

2023. szept. 29. 16:36
 22/26 anonim ***** válasza:
61%

Egy Dán cég, ami több nyelvre leklónozta a kávés webshopját, és onnan szolgálják ki a vevőket. A cég címén dániában utcáról jól láthatóan egy logisztikai telep van, aminek az épületén nagyba ott van a cég logo-ja, meg a bejárati kapun is. Legalább is az oldalukon fellelhető infók alapján.


Ezek alapján legitnek tűnik. Persze nyilván ezek se 100%-os garanciák, de egy csak átverés céljából készült oldalra nagyáltalánosságban nem szoktak ennyire áldozni hogy ilyen szinten "leinformálható legyen".

2023. szept. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
42%
Viszonylag jól megcsinált webshop, bár a kávébab kategóriában kihozta a vízkőoldót is. Cégjegyzékszám, adószám nincs, csak egy cégnév, a kávék meg nem annyira olcsók. Nem tudom mit akarsz rendelni, de én hanyagolnám.
2023. szept. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
#11 haha persze, hogy vettél. Az ilyenek miatt működnek ezek a csalások, mert az emberek olyan baromi kivételesen okosnak és szerencsésnek gondolják magukat, hogy nekik jelentős veszteséggel fogja eladni nekik az eladó a terméket. Gondolkozni kellene. A szavazatok alapján látom sok hasonló mentalitású ember jár ebbe a rovatba :D
2023. szept. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
#17 melyik a valószínűbb, valami őrült luxustáskákat vásárol fel és csaknem tizedáron adja az ilyen szemfüles profi táskavásárlóknak, mint te, vagy pedig kamu az egész és vettél valami replika fost, drágán?
2023. szept. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

24-25. Nekem tök mindegy te mit gondolsz erről, úgyis te gondolod magad mindentudónak, a többi meg hülye.

Melyik valószínűbb, hogy neked fogalmad sincs én ki vagyok, hol szoktam vásárolni, mire mennyi pénzem van vagy hogy pontosan tudod, hogy épp voltam olyan szerencsés, hogy a több év alatt összekuporgatott pénzemet valami random oldalon elszórtam egyszer valami "replika fosra".

Teljesen nevetséges vagy - de mindegy, úgyis te tudod jobban.

2023. okt. 2. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!