Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Szerinted mi lesz a babaváró...

Szerinted mi lesz a babaváró hitel után? Enyhítenek vajon?

Figyelt kérdés

Azzal hogy 30 év alattiak vehetik igénybe a babavárót, szerintem sokaknak ártanak.


Vártok valami változást ebben vagy lesz valami más helyette?


Akár ha megkapják az uniós pénzeket?


2023. szept. 18. 18:00
 1/9 anonim ***** válasza:
96%
Azzal ártottak, hogy bevezették egyáltalán.
2023. szept. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
13%

Ha 30 év alatt nem születik meg az első gyerek, akkor sokkal kisebb az esélye, hogy egyáltalán lesz, vagy ha lesz is kevesebb a tervezettnél.

[link]


Teljes mértékig egyetértek a 30-as korhatárral.

Azt hittem a konzervatívok megértik, hogy a biológiai tényeket nem lehet megtagadni.

Szülhet gyereket egy 50 éves nő is, de biológiailag a 20-as évek tagadhatatlanul jobb időpont.

2023. szept. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Értem mit mondasz de az a nő aki későn ismerte meg a párját, majd 30 éves korukra jött el az a pillanat hogy most házasság gyerek akkor velük szemben ez nagy kitolás
2023. szept. 18. 18:13
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy az elso mondja: kar volt bevezetni is.


Szerintem mindenki ugy vallaljon gyereket, hogy el tudja tartani meg tetot tud biztosítani a feje fole az ingyen hitel 10 misi nelkul is. Ha mindezt mondjuk 35 evesen, a parjaval ketten sem tudja megteremteni allami segitseg nelkul, akkor talan nem nekik valo a gyerekvallalas.


Elhiszem, hogy bosszanto, en pl. eppen kimaradtam a 25 ev alattiak adomentessegebol, en meg nem tudtam a gimiben penzt visszaigenyelni se a nyelvvizsgaim se a jogsi utan, mire nekem aktualis lenne az ingatlanvasarlas kivezetik a csokot. De ez ilyen sajni.

2023. szept. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Amint lesz pénz ismét ezerrel nyomni fogják a támogatásokat, amiket aztán visszaszednek majd az építőipari holdudvarukon keresztül. Így aztán aki igénybe vette az örül, hogy kapott pénzt, mégha ezzel egy lepessel sem került közelebbal az emelkedett árak miatt, de persze a legjobban a vezéreink örülnék, hogy az adónkból az ő zsebükbe landolt a pénz.
2023. szept. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Az allamnak fennmaradni alig van penze... eus penzek mig nincsenek addig semmi jot ne varj
2023. szept. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Megszuntetik?

Nagyon helyes!

Nemm kellenek a csok kiralyok!

2023. szept. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen meg kéne szüntetni.
2023. szept. 19. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem megszüntetik, csak korlátozzák.


Továbbra is felveheti majd 30. életévet betöltött nő, ha már terhes. (Betöltött 12. héttől számít).

Ergo ugyanannyian felvehetik, csak nincs 30 felett megelőlegezve, hanem ténylegesen kell hozzá a terhesség.

Illetve nem.10, hanem 11 mikkió lesz a max összege.

2023. szept. 19. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!