Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Diákhitel1 státusz Törlesztésr...

Diákhitel1 státusz Törlesztésre vár?

Figyelt kérdés

Diákhitel1 státuszom átkerült Törlesztésre vár státuszba.


Hétfő óta Törlesztésre vár státuszban van, pedig nincs fennálló tartozás feléjük (diákhitel plusz fizetve már hó elején)


Mi lehet a gond?


Nem volt adatváltoztatás, és meg bőven van jogosultsági idő hónapszám az App szerint.



2023. szept. 12. 22:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia! Én múlt héten beszéltem az ügyintézővel, azt mondta aktív lett a jogviszonyom, szerdára várhatom az utalást. A kötött felhasználású folyósítható is lett, viszont a szabad felhasználású nekem is törlesztésre vár-t ír ki… nem tudom most mi van :(
2023. szept. 13. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Újra én. Felhívtam a központot, azt mondták ez azt jelenti, hogy ebben a félévben vagy utoljára jogosult felvenni a szabad felhasználásút és ma délután utalják.
2023. szept. 13. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Ment a like😁 Közben én is felhívtam öket, mivel az egyetem azt jelezte nekik ebben a félévben befejezem a tanulmányaimat, ezért ez a státusz.


Te már megkaptad az utalást?

2023. szept. 13. 12:13
 4/8 anonim válasza:
100%
valszeg 2 körül fognak utalni.
2023. szept. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mèg nem kaptam semmit :/
2023. szept. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Még én sem kaptam, de várom, mint a messiást :D
2023. szept. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Valakinek megérkezett már? :)
2023. szept. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
13:55-kor jött meg! :) (OTP)
2023. szept. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!