2022. Marc. 9-i statusz: PMAP-ba vagy MAP+-t vennetek?

Figyelt kérdés
Jelenlegi politikai/ gazdasagi helyzetben ti is PMAPba fektetnetek nagyobb osszeget?

2022. márc. 9. 10:25
 1/8 anonim ***** válasza:

Én speciel OTP-be készülök fektetni, aztán vagy bejön, vagy nem.


Meta részvény se lenne rossz, csak félek, ha msot dollárt váltok, akkor hiába emelkedik a részvény ára el fogja vinni az árfolyam erősödése.

2022. márc. 9. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem máp pluszban van, azt bármikor ki bírom venni, ha menni kell. Többi dollárban.
2022. márc. 9. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak PMÁP, az inflációkövető.
2022. márc. 9. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
PMÁP, sokkal több hozamot hoz a mostani inflációs helyzet miatt mint a MÁP+.
2022. márc. 9. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Koszonom! Valojaban angol fontszamlarol utaltam a Kincstarba lekotes gyanant, kihasznalva a most nagyon jo GBP-HUF arfolyamot, de ha egy nappal kesobb utaltam volna, meg jobban jartam volna. 5 evig lekotnem biztos, addig nincs szuksegem ra, de az Nem nagyon tetszik, hogy a PMAPnal evente jovairjak a kamatot es utana nem fektetik be, hogy tovabb kamatozzon… igy is a PMAP-ot valasztanatok?
2022. márc. 9. 11:23
 6/8 anonim ***** válasza:
És PMAP-ot meg lehet amúgy szakítani? Havonta kamatozik vagy éevnet egyszer? Máp pluszt múltkor kivettem és 3 hónap alatt is megkaptam a kamatot.
2022. márc. 9. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

#6 - Vissza lehet váltani bármikor és kifizeti a felhalmozott kamatot.


Nem kamatozik havonta, hanem napi árfolyamjegyzés van rajta, ami folyamatosan nő a felhalmozott kamattal.

Ez nem egy bankbetét, hanem egy értékpapír :)

2022. márc. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Köszi 7es. Nyomtatott formában is lehet venni? Tehát ha visszaváltom fél év múlva, akkor is pluszban leszek?
2022. márc. 9. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!