Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Más is tapasztalt fennakadást...

Más is tapasztalt fennakadást az MHB Banknál?

Figyelt kérdés

Szerettem volna befizetni készpénz befizetésre alkalmas ATM-en keresztül, de nem sikerült.Tudom, hogy fontos az, hogy régebben, az összeolvadás előtt melyik banknál van egy-egy ügyfél, de nem hibáztam ebben, a régi bankom bankfiókjában próbáltam befizetni.Nem volt gyűrött a bankjegy, nem volt gémkapoccsal összetűzve stb. Ilyenekre figyelek mindig, de ma még odáig sem jutottam el, hogy a készpénz befogadóba a bankjegyet belehelyezzem, rögtön a bizonylatot nyomtatta ki, de sikertelen tranzakcióként jelölte meg.Telefonon nem tudtak tájékoztatást adni( vagy csak leráztak) e-mailre meg várhatok heteket.Más járt így ennél a banknál?Köze lehet esetleg a hónap végén várható bankszünnaphoz?

Szép estét!



2023. szept. 2. 18:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Én igaz OTP-s vagyok, de velem már történt olyan, hogy azért nem tudtam befizetni, mert telítődött az a "rekesz" az ATM-ben, ahova a befizetett bankjegyek kerülnek. Kiadni is csak annyi bankjegyet tud egy ATM, amennyivel feltöltötték. Majd intézkednek.
2023. szept. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tegnap este nem tudtam MBH-s kártyával fizetni sem online, sem boltban, úgyhogy volt valami gebasz biztosan.
2023. szept. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat, most megnyugodtam,.hogy nem nálam volt a hiba.
2023. szept. 3. 08:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!