Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 éves kisfiam három napja...

1 éves kisfiam három napja kb. furcsán fennakasztja a szemét, tapasztaltatok hasonlót?

Figyelt kérdés
Ma nem csinálta, de tegnap pl. amikor felém futott, ill. este amikor belenézett a lámpa fényébe. Én úgy látom, hogy nem reflexből történik, Ő csinálja, kb. 1-2 másodpercig tart... Neurológussal felvettem a kapcsolatot, egyelőre azt mondta, hogy figyeljem pár napig a kisfiam...(felfelé megy a szemgolyója, és alul látszik a szemfehérje)

2012. ápr. 12. 15:07
 1/2 anonim válasza:
100%
Ez a kislányommal is megtörtént 1 évesen de rá 2 hónapra már nemcsinálta úgyhogy nyugodj meg.
2012. ápr. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, aranyos vagy, egy "kedves" rokonom megijesztett, hogy epilepszia (pedig nem neurológus az illető) Cselekvés közben csinálta (futás, ivás) közben, és egyből figyelt, amikor rá szóltam.
2012. ápr. 12. 16:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!