Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ha megújítottam a személyi...

Ha megújítottam a személyi igazolványomat, akkor be kell mennem a bankba adatváltoztatás miatt?

Figyelt kérdés

Most csináltattam új személyit, mert a régi nemsokára lejár. A K&H bankkal vagyok szerződésben.

Ilyenkor be kell menni a bankba adatváltoztatás miatt? Ha igen, akkor ezt az online felületén, vagy az ebank oldalán nem lehet valahol elintézni egyszerűen, anélkül, hogy bemennék személyesen?


2023. aug. 28. 20:34
 1/6 anonim ***** válasza:
19%
Nem.
2023. aug. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 krwkco ***** válasza:
93%

"Ha megújítottam a személyi igazolványomat, akkor be kell mennem a bankba adatváltoztatás miatt?"

Elvileg igen. Talán 5 napon belül. De én csak akkor szoktam bejegyeztetni az újat, ha amúgy is be kell mennem a bankba. Sosincs belőle gond.

Online szerintem nem lehet.

2023. aug. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
91%
Én szintén később jegyeztettem be és nem szóltak érte. Online nem lehet.
2023. aug. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
87%
Elvileg igen. Gyakorlatilag ráér, ha más miatt úgy is mész.
2023. aug. 28. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg be kéne jelentened. Gyakorlatilag 3 év után jeleztem, amikor amúgy is dolgom volt ott. Nem lőttek a Dunába...
2023. aug. 29. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha nincs messze a bank és idődbe belefér be lehet menni.

Amúgy nem szólnak ha később intézed.

2023. aug. 29. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!