Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ha ezt az sms-t kaptam az jó...

Ha ezt az sms-t kaptam az jó eséllyel kamu? Igaz a k and h még nem küldte a 30 plusz 10 ezrem de így nem fogalmaz egy bank.

Figyelt kérdés

Kedves Sàndor,

szàmlàdon korlàtozàsok vannak érvényben, a teljes körü hasznàlatért kérd a korlàtozàsok feloldàsàt bàrmelyik bankfiòkunkban vagy a TeleCenterben. K&H Bank (KA+36*******46)


2023. aug. 17. 16:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk simán fogalmazhat így egy bank. Hívd fel őket. De ne ezt a számot tárcsázd, hanem a hivatalos ügyfélszolgálati számot, amit a honlapjukon látsz.
2023. aug. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk azért nem egy atomfizika belépni és ellenőrizni a bankod hivatalos internetes felületén keresztül, hogy valóban van-e bármilyen korlátozás a számládon... Kevesebb idő mint ide begépelni a kérdést
2023. aug. 17. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Bocsi de másoltam. Amúgy nézd az ékezeteket.

Működik amúgy rendesen :D

2023. aug. 17. 17:41
 4/6 anonim ***** válasza:

1. A bank tud helyesen írni az esetek többségében

2. A bank hivatalos levélben értesít, nem sms-ben

3. Ha küld is SMS-t az rohadtkvaélet, hogy nem tegeznek le benne és nem is a keresztneveden szólítanak.

4. Ugyan ki van csillagozva de a telefonszám igen könnyen leelenőrizető, hogy valóban a bankhoz tartozik-e...


+1; a tiltás ténye nyilván látszik ha belépsz a netbankodba...

2023. aug. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha nem kértek semmi adatot, csak szólnak, hogy jelentkezz be magadtól, akkor szerintem nem kamu. Az ékezet a szolgáltatók miatt lehet ilyen.
2023. aug. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem is smst kuldott az otp hogy felfuggesztettek a kartyam gyanus tranzakciok miatt. Aztan felhivtam oket es ok is engem.


Hivd fel oket.

2023. aug. 18. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!