Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Revoluton miért van még...

Revoluton miért van még mindig függőben a fizetés?

Figyelt kérdés

Most kezdtem el használni , hogy kint vagyok külföldön. Van rajta pénz, és fizettem is vele, több helyen is. Interneten vettem valamit, buszjegyet automatából és boltban is vásároltam vele. Telefonnal fizettem, el is fogadta mindenhol, viszont az applikációban már több mint egy napja, még mindig a kifizetés mellett ott van az órajel, és azt írja, hogy függőben, ha a kereskedő nem igényli az összeget, akkor a fizetést automatikusan visszautalják nekem kb 1 hét múlva.

Ezzel ilyenkor mit lehet kezdeni? Vagy ez miért van? Kell aggódnom emiatt?

Most kezdtem csak el használni ezt, és hiába kerestem rá, szinte semmit nem találtam, így ha valaki tudna segíteni, vagy megosztaná velem a tapasztalatait, megköszönném


2023. aug. 10. 09:36
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanazért, amiért bármelyik banknál ha bankkártyát használsz.


Amikor a terminálon lehúzod a kártyád, akkor nem történik meg rögtön a tranzakció, csak foglalásba kerül az összes, és pár nap múlva fog könyvelődni.


De amint mondom, ez nem csak a revolutnál, hanem minden banknál így megy, mert a kártyatársaságok így működnek.

2023. aug. 10. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!