Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Valaki más is van így mint én?

Valaki más is van így mint én?

Figyelt kérdés

Nem érzem kereknek az életem, állandóan valami ügyleten töröm a fejemet. Valahol ezzel igazán nagy baj van. Nincs rendes párkapcsolatom, cserébe van 2 szexpartnerem. Nem főállás nekem az "ügyletezés", a rendes munkám már teljesen hidegen hagy, állandóan a kötvényeket, részvényeket, devizákat nézegetem. Nálam már átcsapott ez egy függőségbe, ami szerintem már túlzás. Amit kigondoltam magamnak, hogy beszüntessem ezt az is megint az "értékességről" szól. Sóvárgok a hozamokért, semmi nem hoz annyira lázba, még egy új nővel való szex is unalmas nekem. Naponta órákat töltök el a saját magam által kreált tábláztokkal való kisérletezéssel, ez az egy dolog amitől tűzbe jövök.

Aki hasonló cipőben járt mivel enyhítette ezt az ürességet?



2023. júl. 27. 18:13
 1/9 anonim ***** válasza:
53%
Beteg vagy.
2023. júl. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Erre magamtól is rájöttem, mint ahogy a fenti írásomból is kiderült.
2023. júl. 27. 20:30
 3/9 anonim ***** válasza:
64%

"Aki hasonló cipőben járt mivel enyhítette ezt az ürességet?"


Miért üresség? Ha ez hoz lázba akkor ez hoz lázba ez ilyen dolog. Engem például sokkal jobban felizgat egy nőtől ha hálózati támadásokat hajtok végre vagy saját kártékony szoftvereket tenyésztek ki. Én ezt nem betegségnek hívnám hanem hobbinak. Téged a részvények hoznak lázba engem pedig a technológia és a sérülékenységek. Teljesen rendben van. Nekem nem hogy nem üres az életem hanem kifejezetten boldog, mert én abban mérem a boldogságot hogy mennyire érzem magamat jól a mindennapjaimban. És mennyire érzem magamat jól? Nagyon. Mellette van egy nagyon jól fizető, kiberbiztonsági mérnök állásom, teljesen remote meg hatalmas pacek

2023. júl. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
77%
Mindenki másképp hülye!:)
2023. júl. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
65%

Ezzel a tevékenységgel okozol kárt akárkinek (beleértve magadat is)? Vagy miben különbözik ez attól, ha mondjuk túrafüggő, számítógép-játékfüggő, vagy olvasásfüggő lennél?

Kitágíthatjuk a kérdést azirányba, hogy a részvények, kötvények, stb, amiket veszel, azok milyen cégekhez tartoznak? Ezek a cégek káros, hasznos, vagy semleges tevékenységet folytatnak?

2023. júl. 28. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

#5 Igen valahol magamak is, mert mindent ennek rendelek alá. Nálam már évek óta megy, gyakorlatilag spekulálok, tehát rövidtávú játszma, vagyis amit én nyerek, azt más bukja. Ez a része morálisan nem izgat. A kötvényezés ettől elkülönül, ez inkább fedezés, bár azzal is el tudok agyalgatni.

Nem érdekel milyen cégekhez tartoznak a részvények, a számokat nézem. A kötvények államkötvények, nem vállalatiak.

Lehet ebből megint ingatlanpiac lesz. Az lehiggaszt egy időre.

2023. júl. 28. 10:45
 7/9 anonim ***** válasza:
Oké, akkor marad a rendszeres győzelmi dugás.
2023. júl. 28. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Kapcsolódj ki, mert kiégtél. Tegyél át mindent kockázatmentes eszközökbe és menjél egy pár hónapra mondjuk Norvégiába a hegyek közé, vagy ami kikapcsol. Néha jó csak úgy kimenni a természetbe és sétálni, túrázni, vagy fizikai munkát végezni.
2023. júl. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Hintalow ***** válasza:

Kápszi vagy pia 😀

Csapassad haver, Isten majd kiválogatja az övèit.

2023. júl. 31. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!