Hova tegyek félre pénzt?

Figyelt kérdés

Egy olyan helyet szeretnék, ahol sehogy nem tudom kivenni egy fix ideig (pl mondjuk 1 évig nem tudnék hozzá nyúlni sehogysem)

Nem kell hogy kamatozzon, és mindig változó összeget tudnék rászánni, ne legyen kockázata, ne csökkenjen az az összeg amit én berakok. Revoluton próbáltam gyűjteni, de ott akármikor ki lehet venni, és ki is vettem.



2023. júl. 26. 14:10
 1/7 anonim ***** válasza:
78%
Olyan nincs, ahonnan ne tudnád kivenni, csak kettővel többet kell hozzá kattintani.
2023. júl. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%

A Rákóczi-híd közepén állj meg, s szórd bele a Dunába! Egyébként bármelyik másik híd is jó.


Onnan 1 évig biztosan sehogy nem tudod kivenni. Nem fog kamatozni sem, s kockázatmentes. Bármikor, változó összeggel növelheted az ilyen módon félretett pénzt. Csökkenni sem fog a bedobott összeg.


Szóval, úgy tűnik, minden, általad felsorolt kritériumnak megfelel a módszer.

2023. júl. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
45%
Hát parancsolj magadnak nemet. Ha gyűjtök akkor ahhoz a pénzhez logikusan nem nyúlok hozzá.Olyan nagy a kisértés hogyha tudod hogy van egy kis pénzed félretéve és hozzáférsz azt elkell költened mindenáron.Szerintem veled van a probléma . Remélem nem vagy nagykorú mert elég gáz ha ennyi nem megy.
2023. júl. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
87%
Ha nem termel semmifèle hozamot az a pènz, akkor a vàsàrlóèrtèkèböl biztos hogy folyamatosan veszíteni fog.
2023. júl. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
82%

Unit-linked biztosításokat olyanoknak találták ki mint te. Köss azt.

Ha egy év után ki akarod venni, akkor 97% költség - elmegy a kedved ettől.

2023. júl. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
92%
Az onkentes nyugdijpenztar az egyetlen olyan termek amit ismerek amibol valojaban ne lehetne kivenni a penzed egy bizonyos ideig, viszont ott a nyitas utan 10 evet kell varnod arra, hogy kivehesd a penzed.
2023. júl. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Time locked btc contract
2023. júl. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!