Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Otp lakástakarék, és az...

Otp lakástakarék, és az életem megváltozik?

Figyelt kérdés
2023. júl. 23. 10:14
 1/8 anonim ***** válasza:
72%
Minden amivel, és mindenki akivel találkozol, az mind megváltoztatja az életedet. Lehet hogy csak egy icipici mértékben, de minden találkozás alkalmával változunk.
2023. júl. 23. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ez gyönyörű. Akkor elkezdem fizetni!
2023. júl. 23. 10:26
 3/8 anonim ***** válasza:
88%
Milliónyi jobban profitáló lehetőség van.
2023. júl. 23. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Példáúl bitcoin és társai xd

Az összes pénzem elveszteném, nem értek én ehhez.

2023. júl. 23. 10:39
 5/8 anonim ***** válasza:
Bitcoint nem feltétlenül ajánlanám, nekem sincs. Ám ki akadályoz meg téged abban, hogy tanulj a pénzügyekről és a befektetésekről?
2023. júl. 23. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Tudod, az ember alapvetően lusta. Nem csoda, így éri meg. Kevesebb mozgás, kevesebbet eszel, konklúzió: Kevés táplálékkal is kihúzod. Persze, ma már ennek nincs nagy szerepe, de lényeg a lényeg, hadd ne tanuljak már meg egy teljes szakmát csak azért, mert szeretnék egy lakást. Nagyanyáinknak is volt lehetőségük, még a Kádár rendszer idejében is. Egyszóval, csak berakom a pénzem, havonta fizetem, és később felvenném, és vennék egy (kis)lakást.


Az a baj, hogy az otp keveset ad, a 8 éves konstrukcióval is max 10 millió lenne.


A fundamentát néztem még ki, ott több a lehetőség talán.

2023. júl. 23. 11:20
 7/8 anonim ***** válasza:
Jól van fizessed csak serényen.
2023. júl. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Kitartó, és elszánt véleménynyilvánitásotoknak köszönhetően, meggyőztetek! Fizetni fogom! Megéri!
2023. júl. 23. 19:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!