Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Csinál belőle ügyet a bank?

Csinál belőle ügyet a bank?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Raiffeisen banktól van hitelkártyám és úgy alakult sajnos, hogy egy viszonylag nagy összeget kellett vásárolnom vele, mert jelenleg picit megszorultam anyagilag. 250.000 forintról lenne szó. És nem tudom időben visszafizetni ezt a pénzt a banknak, kb egy 10-15 napot fogok vele késni. Kamatokon kívül nem lesz baj? Nem fogják törölni a hitelszámlát, esetleg csökkenteni a hitelkeretet?
2023. júl. 8. 15:35
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
#10 Látom ezt is félreértetted, de nem baj. Azon is megsértődsz ha az orvos elmondja milyen betegséged van? Ez is csak egy állapot, ami javítható és elég sok sorstársad van, nem vagy egyedül, úgyhogy emiatt ne bánkódj és ne idegeskedj szerintem.
2023. aug. 12. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
0%
Elengedem azt, hogy neked megmagyarázzak bármit is, sajnos nem vagyunk egy szinten, úgy látom. Nagyon rossz példát hoztál fel, mert ha diagnózisért megyek az orvoshoz,s megkapom, nincs min megsértődni. Ellenben ha olyanok szólnak hozzám, ráadásul sértegető módon, akiknek nem kérdeztem a véleményét, az kêt külön dolog. Viszont látom, ez már meghaladja. Semmi baj, szükség van ilyen emberekre is, mint te, így van kihez mérni a mércét. ;)
2023. aug. 12. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
29%
Azt szerintem is jobban teszed ha elengeded, hogy nekem megmagyarázzál bármit is. Az elég vicces lenne.
2023. aug. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
36%
#13 Ez a 6-os válaszoló már így is elég vicces. 🙂
2023. aug. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
0%
Igen, hisz nem véletlenül szól a mondás is a következőképpen: "Nem mindegy, hogy az okos hülyéskedik, vagy a hülye okoskodik." Az pedig egy másik jó mondás, hogy: "ne állj le egy hülyével vitatkozni, mert le fog győzni a rutinjával". Úgyhogy elengedem, nem próbálkozom. :)
2023. aug. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Szerinted mi egy hitel mégis?
2023. aug. 26. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!