Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Zárolták a bankszámlám az...

Zárolták a bankszámlám az Erste banknál. Létezik ilyen egyáltalán? Lentebb bővebben.

Figyelt kérdés

Zárolták a bankszámlámat ez által a rajta lévő pénzhez sem fértem hozzá. 50.000Ft-ot kellett be fizetnem hogy fel oldják és hozzá férjek a saját számlámhoz. Érdekelne hogy más is járt már így hogy fizetni kellett a fel oldásért?

Válaszokat előre is köszönöm!



2023. júl. 4. 18:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
76%
Nem volt ilyen. Miért zárolták a számlád és mihez kellett az 50e befizetés?
2023. júl. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
78%

Biztos hogy a bank zárolta és nem egy átverés áldozata vagy?

Menj be a bankfiókba és érdeklődj ott. Az a tuti!

2023. júl. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Online fizettem hétvégén, aztán zárolták a számlám mert állítólag kb 2óra múlva külföldön is lett fizetve vele ezért ők automatikusan zarolták mert lehetetlennek tartották hogy ennyi idő alatt ki érjek olyan messzire(nem is én voltam). Aztán azt mondták hogy ha fel szeretném saját felelősségre oldani a számlám akkor fizessek be a számlámra 50.000Ft-ot annak ellenében fel oldják másképp még várnom kellett volna mert először meg akarták keverni az okát hogy ez hogy történt
2023. júl. 4. 18:52
 4/14 anonim ***** válasza:
76%
Jaja, biztosan így történt.
2023. júl. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
84%
Na ilyen az, amikor mindenféle kamu oldalakon használjátok a bankkártya adataitokat…
2023. júl. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Alkalmazásból rendeltem ahonnan már korábban is többször és eddig nem is volt vele probléma
2023. júl. 4. 19:27
 7/14 anonim ***** válasza:
80%
Szinte biztos, hogy átvertek. Miért zárolná a bank a számlát? Bőven elég, ha letiltják a kártyát, illetve a kártyás fizetésnek amúgy is van pár napos átfutási ideje. A gyanús tranzakciókat le tudják állítani, ha akarják.
2023. júl. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Ez bennem is fel merült, válasznak azt kaptam hogy online fizettek ezért kellett a számlát is zárolni. Csak nekem valahogy furcsa ez az egész.
2023. júl. 4. 19:32
 9/14 Fsms ***** válasza:
85%
Ahogy írják ez átverés. Nézz rá, h hova kérik a pénzt. Biztos nem a bank volt. Egyébként nekem a pmt azonosítás hiánya miatt zároltak.
2023. júl. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
80%

"Aztán azt mondták hogy ha fel szeretném saját felelősségre oldani a számlám akkor fizessek be a számlámra 50.000Ft-ot annak ellenében fel oldják másképp még várnom kellett volna "

1. Kik mondták?

2. Hol fizetted be, jóember, azt nem írod. Bankfiókban?

3. Ha bankfiókban és így történt, ahogy mondtad, akkor mi a probléma?

4. Ha meg online nyúlták le rólad az 50 ezret, akkor mivel fizetted ki, ha zárolva volt a számlád?

Nem kell kapkodni, nyugodtan, értelmesen meg lehet fogalmazni egy kérdést, elmondani értelmesen a körülményeket, hogy megértse aki válaszolni akar.

2023. júl. 4. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!