Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Most hogy a legtöbb bank...

Most hogy a legtöbb bank ajánló kóddal 40-50 ezreket ad számlanyitásért megéri szórakozni vele? Én úgy számolok, hogy alapos logisztikával és tervezéssel elég szép tiszta haszon kijöhet belőle. Csinálta már valaki ezt?

Figyelt kérdés

Úgy nézem vannak ingyenes és 2-300 forintra kihozható számlák is amik ha azt nézzük max 2-3000 forint mínuszt jelentenek ami eltörpül a kapott összeg mellett.


Persze alaposan át kell tanulmányozni mikor kell majd megszüntetni mennyit kell utalnom havonta vagy költenem, de szerintem azt a 150-200 ezer forintot megéri. Egy év alatt pedig kitapasztalhatom melyik banknál lesz érdemes a fő számlámat tartani.


2023. jún. 22. 23:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%
Hát ja, vagy fű alatt sorozatgyártasz valami hétköznapi használati tárgyat full sablonokkal és minimális munkaigénnyel napi egy órában, és ugyanannyi pénz. Vagy pár év építőipar után elkezdesz vállalgatni ismerősöknek ezt-azt, és egyszercsak tele vagy.
2023. jún. 23. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
28%
Miert nem nyitsz mindenhol egyet, masnap szunteted meg, nyitsz ujat harmadnap? Ha ugyes vagy havonta 1-2 miska kijon
2023. jún. 23. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 krwkco ***** válasza:
100%

"Miert nem nyitsz mindenhol egyet, masnap szunteted meg, nyitsz ujat harmadnap?"

Mert akkor nem kapna semmit.

2023. jún. 23. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Ezt most nem értem. A legtöbb bank feltételekhez köti a számlanyitáshoz az ajánlót, ajánlottat.

Hogy gondoltad? Hogy havonta nyitogatsz új számlákat?

Kinek? Hova?

Ez nem fog működni. A bank se hülye.

Teljesen felejtős, de nem is értem hogy jut eszébe valakinek ilyen baromság ezen spekulálni.

2023. jún. 23. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 krwkco ***** válasza:
100%

"Most hogy a legtöbb bank ajánló kóddal 40-50 ezreket ad számlanyitásért megéri szórakozni vele?"

Én csak emiatt nem nyitottam sok számlát, mert utálok bankba járni. Az online nyitás is hosszadalmas.

De amikor valami oknál fogva új számlát nyitottam, mindig találtam olyat, ami adott nyitási kedvezményt és emellett nekem megfelelt.


"a 150-200 ezer forintot megéri"

Ez nekem soknak tűnik egy ember részére. A 200 midenképpen. Tényleg van most ennyi akció?

2023. jún. 23. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 krwkco ***** válasza:
0%

"Ez nem fog működni. A bank se hülye."

A bank nem az. De a feltételeit a többségre szabja. Az ostobákra. Nem törődik azzal, ha néhányan pénzt vesznek el tőle.

Pl. https://www.gyakorikerdesek.hu/tudomanyok__tarsadalomtudoman..

2023. jún. 23. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Ki mondta hogy másnap? Ott van hogy ha lejár a feltétel ami többnyire egy év. De itt kiforgat mindenki mindent :)
2023. jún. 23. 09:03
 8/13 krwkco ***** válasza:

"De itt kiforgat mindenki mindent :)"

Én nem forgattam ki semmit.

Tehát: mindenki, kivéve 1 hozzászóló. :-)

2023. jún. 23. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Hintalow ***** válasza:
92%
Az a 40-50 ezer jó lesz 15-20-nak is, inkább ennyit fizetnek új nyitásokra🙂
2023. jún. 23. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem.
2023. jún. 23. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!