Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Tényleg nem adnak hitelt...

Tényleg nem adnak hitelt annak, akinek szerencsejáték terhelés van a kártyáján?

Figyelt kérdés
Én minden hónapban játszok 5-7 ezret, nehogymár emiatt ne kapjak hitelt..
2023. jún. 22. 23:21
 1/7 anonim ***** válasza:
64%
Nekem is volt, mégis kaptam.
2023. jún. 22. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én meg Revolutról töltöttem fel pedig elvileg nem szabadna. Még megvagyok.
2023. jún. 22. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem ha ennyire kereten belül maradsz tartósan, az pont előny.
2023. jún. 23. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
87%

Sok ilyen történet kering a neten és mondja a sok nagyokos, hogy ezért nem szabad kártyát használni.

Csak azt nem teszik hozzá, hogy nem azért nem kaptak hitelt, mert szerencsejátékoznak, hanem mert a minimálbéres fizetésükből havi 30-40 ezret eltippmixeznek és a bank úgy gondolta, hogy túl nagy kockázattal bírnak, pláne, hogy havi 70 ezres törlesztőjük lett volna, ami épp csak belefért volna a JTM-be.


Havi pár ezer forint nem fogja érdekelni a bankot, pláne ha normális fizetésed van.

2023. jún. 23. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
78%
Igen, a mérték a nem mindegy. Ha a 150 ezres minimálbéredből tippmixezel meg lottózol el 100-at, az érdekelni fogja a bankot. Ha a 1,5 milliós nettódból 20 ezret, az kerekítési hiba csak.
2023. jún. 23. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Sorsjegyet szoktam venni hónap elején, tényleg csak havi 5-7 ezerért. Köszi a válaszokat.
2023. jún. 23. 10:35
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha van egy normális nettód ehhez, akkor nem lesz gond a havi 5-7 ezer forint.
2023. jún. 23. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!