Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ha totál hülye vagyok a...

Ha totál hülye vagyok a pénzügyekhez, de hajlandó vagyok éveket várni, hogy később sok pénzem legyen akkor megéri most bitcoin-t venni?

Figyelt kérdés

Olvasom ezeket a híreket, hogy szárnyal és csak ezután jön a java:

[link]


Tényleg még most érdemes beszállni vagy már így is elkéstem vele?

Max 200 ezret vennék, mert most 1,5 millióért kell vennem sos-ben kocsit szóval nem akarom az összes megtakarításom elkölteni.


Illetve 4 millióm van államkötvényben. Azt is érdemes lenne inkább kivenni és bitcoin-t venni belőle? Mit gondoltok?


Ha érdemes, akkor a crypto.com applikáció jó választás arra hogy vásároljak? Vagy más helyen érdemes bitcoin-t venni?



2023. jún. 22. 19:04
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
63%
#10 Azért az nem éppen úgy van, hogy bármilyen kis összeget vehetsz! Rá kell számolni a tranzakciós díjat is, ami most kb. 2$.
2023. jún. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!