Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Ha totál hülye vagyok a...

Ha totál hülye vagyok a pénzügyekhez, de hajlandó vagyok éveket várni, hogy később sok pénzem legyen akkor megéri most bitcoin-t venni?

Figyelt kérdés

Olvasom ezeket a híreket, hogy szárnyal és csak ezután jön a java:

[link]


Tényleg még most érdemes beszállni vagy már így is elkéstem vele?

Max 200 ezret vennék, mert most 1,5 millióért kell vennem sos-ben kocsit szóval nem akarom az összes megtakarításom elkölteni.


Illetve 4 millióm van államkötvényben. Azt is érdemes lenne inkább kivenni és bitcoin-t venni belőle? Mit gondoltok?


Ha érdemes, akkor a crypto.com applikáció jó választás arra hogy vásároljak? Vagy más helyen érdemes bitcoin-t venni?



2023. jún. 22. 19:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
57%
Szivesen felraknak az osszes penzed a Roulette-en a pirosra? Ha igen, vegyel batran bizcoint. Ha nem, akkor ne vegyel.
2023. jún. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
26%

Szerintem jó lehet, pár év múlva 100-200 ezer dollárt is érhet (1 millió dollárra tippelték mások) ...azaz 3-7x-es is lehet a haszon, de lehet jön valami új technológia, és az lesz népszerű.

Személy szerint én azt gondolom nagyon jó, több millióm van benne, de csak annyit mernék bárkinek javasolni, amit nem nagyon fél elveszíteni.

Ha marad ez a technológia, akkor egyfajta digitàlis aranyként fedezetnek, megtakarításnak fogják sokan használni, és tényleg nagyon értékes lehet.

2023. jún. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
37%
nem.
2023. jún. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
30%

“Max 200 ezret vennék”



Jól gondolkodsz, a héten én is vettem 200 000 bitcoint, sőt jövő héten veszek újabb 200 000-et. Így hónap végére lesz 400 000 bitcoinom.

2023. jún. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
37%

Részben egyetértek 5-vel ,szerintem sem "csak lufi" a történet, különösen hogy egyre többen -országok is- rájöttek hogy egy a bloklánc-pénz lesz a jövő, és már többen fejlesztik a saját digitális pénzüket.

"Saját" pénzt, amivel megint az a probléma, hogy manipulálható általuk, megint nem egy közös pénz, hanem sok ,stb.

2023. jún. 23. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
43%
Nem várni kell. Nem a varakozastol lesz pénzed. Inkább tanulj a pénzügyekről. A bitcoin és társaival kb. annyi az esélyed (ha csak a várakozás az össz. strategiad) mintha lottóznál. Vagy nyersz vagy nem. Leginkább nem.
2023. jún. 23. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
65%

Mondjuk csak példaként bitcoinnal csinálják (meg mindennel persze) hogy ha 2-3 %-ot nő az ár, eladják a kriptotözsdén, aztán amikor csökken, akkor újra vesznek, és ezt ismételgetik "saját" szabályokkal persze.

Én speciel ilyen napi kereskedést lustaságból/érdektelenségből ugyan nem szoktam, de jelenleg kb 30000 dollárom van BTC-ben, és pár ezer ETH-ban, és inkább "kivárásra" játszok, azt kockáztatva persze amit 6# is ír, hogy lehet semmit sem fog érni, de lehet 10x lesz.


Diverzifikálni, kicsit "beruházni a "jövőbe" érdemes lehet tartani, de ismeretlen terep.

Teljesen kihagyja/megkerüli a bankokat, kormányokat. Sejthető hogy kiveri őket miatta a víz, mióta rájöttek hogy ha az emberek nélkülük végeznek egymás között tranzakciókat, akkor ők lesznek a csicskák, akik kuncsoroghatnak alalmizsnáért.

2023. jún. 23. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
van itt sok hülye aki be akar fektetni bitcoinba jézusom elöbb meg kéne tanulni hogy most 1 bitcoin 8 milliot ér nem egy milcsit aki ezt rta fogalma nincs róla.
2023. jún. 23. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
45%

Ha totál hülye vagy a pénzügyekhez, akkor tárt karokkal várnak a kormányba tanácsadónak!

Csak vigyázz! Rengeteg versenytársad lesz!!!

2023. jún. 23. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
15%

A bitcoin legkisebb egysége a satoshi, és 100 000 000 satoshi = 1 bitcoin.

Ez csak annyiban érdekes, hogy nem kell 1 Bitcoint venned, lehet 0,001-et, 0,2-t, 0,00045-t, szóval bármennyit.

Tavaly néztem, hogy 0,000000001 BTC asszem 20 fillért ért volna (ha még lenne fillér) szóval 0,2 Forintot.

Ez azért jó, mert szinte bármilyen kicsi vagy nagy összeg gond nélkül vehető, kifizethető vele.

2023. jún. 23. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!